1. Anasayfa
  2. Haberler

A 101 Un Fiyatları

A 101 Un Fiyatları
0

İndirimli fiyatların tek adresi olan A 101 un fiyatları ile gündemdedir. Geniş yelpazede ayrılan un çeşitleri ile tezgahlarda. Hem güvenilir hem de sağlıklı besin satışının öncüsü olan A 101 market zincirlerinde satılan un fiyatları markaya göre değişiklik göstermektedir. Buğday kırığından üretilen buğday unu müşterilerin en çok tercih ettiği un çeşitlerinden birisi olmaktadır. Sinangil markasına ait buğday unu A 101 market zincirlerinde kilogramı on bir liradan satışı sunulmaktadır. İki kilogram paketleri ile satılan Sinangil buğday unu yirmi iki lira ile reyonlarda göz önündedir.

Mutfakların vazgeçilmezi olan un kullanım alanındaki farklılıkları ile değişiklik göstermektedir. Buğday unu, beyaz una kıyasla daha çok vitamin ve minerale sahip olduğu için hem her yemeklerde kullanılamaz hem de fiyat farklılığı gösterir. Sinangil bir kilogram buğday unu 2022 senesinin son aylarında raflarda on altı lira olarak gözükürken 2023 Mart ayında on bir liraya düşmüştür. Ayrıcalıklı ve avantajlı fiyatlara göz atmak için A 101 market zincirlerini ziyaret edebilirsiniz.

A 101 ve Un Fiyat Listesi

Ülkemizim tüm şehirlerinde aralıksız satış yapan A 101 market zincirleri uygun fiyat listeleri ile bilinmektedir. Güvenilir ve sağlıklı besin satışlarının yapıldığı A 101 herkes tarafından tercih edilen ve sevilen bir market zinciridir. Diğer marketlere göre A 101 daha uygun fiyatlara satış yapmaktadır. Her geçen sene kendini geliştirmekte olan A 101 müşterilerine her anlamda en iyi şekilde hizmet verebilmek için online satışlarını açmıştır. Hem hesaplı hem de uygun tüm A 101 ürünlerine online siteden de ulaşarak alışveriş yapabilirsiniz. A 101 un fiyatları marka ve un türüne göre değişiklik göstermektedir.

Güncel A 101 un fiyatları şu şekildedir;

  • Yeğenler marka 5 kilogram buğday un 52,50 TL
  • Gelenek marka 2 kilogram buğday un 39 TL
  • Gelenek marka 2 kilogram sade un 29,95 TL
  • Yeğenler marka 10 kilogram buğday un 82,95 TL
  • Yeğenler marka 2 kilogram buğday un 22,25 TL

A 101 Un Fiyatları ve İndirimleri

Ülkemizin her bir köşesinde yıllardır indirimli fiyatları ile hizmetini sürdüren A 101 en çok tercih edilen market zincirleri arasındadır. Hem maliyetli hem de kaliteli ürünleri arasında bulunan un fiyatları da göze çarpmaktadır. A 101 market zincirlerinde satılan un fiyatları türlerine ya da markalarına göre değişiklik göstermektedir. Müşterilerine kolaylık sağlamak isteyen A 101 online satışlarını başlatmıştır. Fiyatlar online satışlarda da aynıdır.

Un her evin ve mutfağın olmazsa olmaz ürünlerinden bir tanesidir. Bu temel ihtiyaç gıdası A 101 market zincirlerinde 2023 indirimleri ile birlikte satılmaktadır. Uygun ve kaliteli marka almak için arayışta olan müşteriler genel olarak   A 101 market zincirlerini tercih etmektedir. Diğer marketlere kıyasla A 101 müşterilerine her konuda desteğini en iyi şekilde sunmaktadır. Müşteriler un alırken genel olarak unu nerede kullanacaklarını dikkat eder. Kekten ekmeğe, ekmekten pastaya kadar tüm besinlerin temel gereksinimi olan un A 101 tezgahlarında uygun fiyatlar ile satılmakta. Tüketicilerin çokça merak ettiği A 101 un fiyatları hakkında daha fazla detay için marketleri ziyaret edebilirsiniz.

A 101 2023 Un Fiyatları

Ülkede yaşanan son olaylardan dolayı birçok market zinciri tüm ürünlere zam koymayı tercih etmiştir. A 101 tam tersine tüm müşterilerine en iyi şekilde destek vermek için çabalamaktadır. Temel ihtiyaç gıdalardan biri olan un ile neredeyse tüm yemekler yapılabilir bu yüzden ihtiyaç sahipleri genel olarak un almayı tercih eder. A 101 2023 güncel fiyatları tüketicilerin merak ettiği konulardan birisidir. A 101 market zincirlerinde genel olarak 2 kilogram ya da 5 kilogram paketlerle satış yapılmaktadır.

A 101’de bir kilogramlık paketlerde satılan un sadece Sinangil markasına aittir. Sinangil markasına ait bir kilogram glütensiz un sadece 18. 50 TL’dir.  A 101 genel olarak kendi markalarının satışını sürdürmektedir. Kendi markalarına ait un fiyatları diğer markalara göre daha uygundur. A 101 market zincirlerinde en fazla 10 kilogramlık Yeğenler tam buğday un satılmaktadır.A 101 un fiyatları hakkında daha fazla detay için marketleri ziyaret edebilirsiniz.

Guncelbasvuru.com içeriklerini herhangi bir mecrada izinsiz kullanmak telif ihlalidir. Aktif link vererek sitemizi kaynak olarak gösterip içeriklerimizden alıntı yapabilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir