1. Anasayfa
 2. Eğitim

Acun Medya Burs Başvurusu – Başvuru Formu ve Şartları 2023

Acun Medya Burs Başvurusu – Başvuru Formu ve Şartları 2023
Acun Medya Burs Başvurusu - Başvuru Formu ve Şartları 2023
0

Acun Medya burs başvurusu, Acun Ilıcalı bursu, gibi konular burs başvurusu konularında en çok aranan konulardan biri haline gelmiştir. Bu yazıyı okursanız Acun Medya burs başvurusu, ne kadar verildiği tarzında kafanızdaki sorulara yanıtları almış olacaksınız. Aşağıdaki alt başlıkları okuyarak Acun Medya burs başvurusu ile ilgili bütün bilgileri edinmiş olacaksınız.

Acun Medya Burs Başvurusu

Tüm dünyaya 2019 yılının sonlarında vuran Covid19 salgını sonrasında piyasalarda olan büyük dalgalanmaların peşine 202 yılının sonlarında tüm dünyayı etkisi altına alan küresel kriz maalesef ülkemizi de vurdu. Bu durumun ardından öğrenci halkına aylık olarak hem ailesinden hem KYK kredisi ya da bursunun yetmemesi büyük bir problem haline geldi. Haliyle de öğrenciler farklı yerlerin bursları için başvuru yapmaya başladı. Acun Medya da burs için başvuru yapılan yerlerden biri.

Acun Medya Burs Fiyatları

Acun Medya burs fiyatları ise genel olarak bilinen 500 TL ile 1400 TL arasında değişim göstermektedir. Miktarlar ise ilk okul, orta okul, lise, üniversitede lisans, ön lisans ve doktora olarak değişim göstermektedir. Aşağıda verecek olduğumuz burs bilgileri internet üzerinde yaptığımız araştırmalardan sonra iddia edilen burs miktarlarıdır. Miktarlarda kesin bir bilgi yoktur.

Acun Medya Burs Başvurusu Nasıl Yapılır?

Acun Medya burs başvurusu nasıl yapılır sorusu ise akıllarda olan bir sorudur. Acun Medya’ya burs başvurusunda bulunabilmek için birçok yol mevcuttur. Acun Ilıcalı’nın kanalı olan TV8’in iletişim kısmından burs başvurusu yapabilmek başvuru yapabilmenin yollarından biridir. Bir başka yol ise [email protected] mail adresine mail atarak burs için kabul görebilmektir. Linkedin ve kariyer.net gibi siteleri takip ederek de bakabilmeniz mümkündür.

Acun Medya Burs Başvurusu - Başvuru Formu ve Şartları
Acun Medya Burs Başvurusu – Başvuru Formu ve Şartları

Acun Medya Burs Başvurusu Şartları

Acun Medya, her sene düzenli olarak burs veren bir kurum değildir. 2023 senesi için henüz Acun Ilıcalı’nın ağzından bursa ilgili bir konu çıkmadı. Ancak ilerleyen dönemlerde belki burs için bir açıklama yaparak eğitim görmekte olan öğrencilere burs verilebilir. Başvuru şartları da henüz bir açıklama gelmediğinden dolayı net olarak belirtilememekte. Ancak genel olarak belli bir not ortalaması istenmekte, ayrıca disiplin soruşturması yemediği de istenen bir diğer şart. Burs alan öğrencilere staj yapma olanağı bile tanınabiliyor.

Acun Medya Akademi Burs Veriyor Mu?

Acun Medya Akademi burs veriyor mu? sorusu ise merak edilen bir başka soru olarak karşımıza çıkmaktadır. Acun Medya Akademi’de genel olarak çekirdekten yetiştirme tabirine uygun görülen öğrenciler alınıyor ve daha sonra kendilerine 8 hafta kadar sürecek bir eğitim veriliyor. Daha sonra içlerinden kurul tarafından beğenilen öğrenciler ise Acun Medya’da çalışacak yeni kişiler olarak ortaya çıkıyor. Ancak Acun Medya Akademi herhangi bir şekilde burs vermemektedir.

1 aylık bir süreçten sonra ise Acun Medya ekibi maaşlı çalışma programına tabii tutarak asgari ücretin belli bir oranını eğitim görüp orada çalışan herkese vermektedir. Devamlılık gösteren her öğrenci ise girişte vermiş olduğu paranın bütün hepsini kesintisiz olarak almış olacaktır.

Acun Medya Burs Başvurusu - Başvuru Formu ve Şartları 2023
Acun Medya Burs Başvurusu – Başvuru Formu ve Şartları 2023

Ancak Acun Medya’dan birçok eğitim alınabilir ve ilerleyen süreçlerde bu aldığınız eğitimler sizlere müthiş yarar sağlayabilir. Televizyonculuk, gastronomi ve dijital olmak üzere 3 ana alanda birçok düzenli eğitimler vermektedir. Bu eğitimler ise şöyledir:

 • Televizyonculukta İleri Eğitim
 • Şef, Chef Eğitimi
 • Profesyonel şef, Prochef Eğitimi
 • Pasta Şefi, Pastry Chef Eğitimi
 • Dijital Yayıncılık ve İçerik Eğitimi
 • E-Ticaret Yöneticiliği Eğitimi
 • E-Ticaret Girişimciliği Eğitimi
 • Genişletilmiş Yazılım Uzmanlığı Eğitimi – Extended Software Expert
 • Sosyal Medya ve Google Reklamcılığı Eğitimi
 • Müzik Prodüksiyonu Eğitimi
 • Ses Tasarımı Eğitimi

Guncelbasvuru.com içeriklerini herhangi bir mecrada izinsiz kullanmak telif ihlalidir. Aktif link vererek sitemizi kaynak olarak gösterip içeriklerimizden alıntı yapabilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir