1. Anasayfa
 2. Yarışma Başvuruları

Aileler Yarışıyor Başvurusu, Başvuru Formu ve Şartları Nelerdir? 2023

Aileler Yarışıyor Başvurusu, Başvuru Formu ve Şartları Nelerdir? 2023
0

Aileler Yarışıyor Başvurusu, Başvuru Formu ve Şartları Nelerdir? 2023

Aileler Yarışıyor Başvurusu, Başvuru Formu ve Şartları Nelerdir? 2023 Aileler Yarışıyor başvuru formunun güncel hali yayınlandı! Sizde yarışmaya şimdi katılmak için detayları öğrenin.

Aileler Yarışıyor başvuru formunun düzenlenmesi ile birlikte yarışma yeni aileleri aramaya devam ediyor. Kişinin kendi yakınları ile birlikte katıldığı 5 kişilik ekip ile birlikte yarışmaya katılması görülür. TRT 1 ekranlarının en sevilen yarışmalarından olan Aileler Yarışıyor, artık 360 TV’de yayınlanmaktadır. Hafta içi her gün ve Cumartesi günü 360 TV üzerinden sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz.

Ufuk Özkan’ın sunduğu programın yeni sunucu ise Asuman Krause olarak seçilmiştir. Yarışmaların ünlü sunucusu Asuman Krause, program sunuculuğunda yine bizleri en şahane hali ile karşılamaktadır. 5’er kişiden oluşan iki ekibin yarıştığı programlarda, en çok puan alan takım kazanmaktadır. Etaplarda sorulan sorularda 100 kişiye sorulup en çok alınan cevaplar doğru cevap olarak kabul edilmektedir. Kısacası diğer insanların ne düşüneceğini düşünmeniz ve buna göre karar vermeniz gerekmektedir.

Aileler Yarışıyor Programı

Aileler Yarışıyor programı haftanın 6 günü 360 TV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor! Sizde yarışmacı olarak katılmak için detayları okuyun.

Asuman Krause’nin sunuculuğunu yaptığı program 2021 Nisan ayından beri 360 TV ekranlarında yayınlanmaktadır. Haftanın 6 günü karşımıza çıkan program, her gün toplamda 10.000 TL’lik ödül ile yarışmacılarına büyük bir deneyim sunmaktadır. Para ödülünden ziyade yakınlarınız ile birlikte oluşturduğunuz 5 kişilik takım ile muhteşem bir anı sizleri bekliyor. Program yeni formatına geçmesinin ardından uzun süre sonra alımların yapılacağını açıkladı. Sizde programa katılabileceğiniz yakınlarınızdan oluşan 5 kişilik bir ekip ile birlikte katılım sağlayabilirsiniz.

Programa katılım yapmak isteyen gruplar, öncelikle aşağı başlıkta yer alan şartları yerine getirmelidir. Şartları yerine getiren adaylar nasıl yapılır başlığından başvuru detaylarını öğrenebilir. Aileler Yarışıyor Başvurusu, Başvuru Formu ve Şartları Nelerdir 2023

Bu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Hepsijet Kurye İş Başvurusu

Aileler Yarışıyor Başvuru Şartları

Aileler Yarışıyor programına katılmak isteyen kişilerin başvuru şartlarını yerine getirmesi gerekmektedir. Başvuru şartlarını yerine getiren gruplar yarışma için sıraya eklenmektedir.

Aileler Yarışıyor başvuru şartları şu şekildedir:

 1. Yarışmaya katılmak isteyen kişiler aileleri veya arkadaşlarından oluşan 5 kişilik bir ekip kurmak zorundadır. Ekibin daha eksik veya fazla olması mümkün değildir.
 2. Belirlenmiş olan 5 kişilik ekipte yer alan her bir kişinin bireysel olarak başvuru yapması gerekmektedir.
 3. Yarışmaya katılmak isteyen 5 kişilik grubun bir takım ismi belirlenmesi gerekmektedir. Aynı zamanda takımdan 1 kişinin de takım kaptanı olarak belirlenmesi gerekmektedir. Yarışma esnasında sorulan sorulara en son cevabı takım kaptanı vermek zorundadır.

Başvuru şartlarını yerine getiren adaylar başvuru yapmak için internet sitesini, telefon numarasını kullanabilir. Başvurusu alınan üyelerin kaptanına en kısa sürede bilgilendirme mesajı gelmektedir.

Aileler Yarışıyor Başvuru Nasıl Yapılır?

Aileler Yarışıyor başvuru nasıl yapılır? Başvuru yapmak isteyen grupların öncelikli olarak başvuru şartlarını yerine getirmesi gerekmektedir. Şartları yerine getiren herkes başvuru yapabilir.

Aileler Yarışıyor başvuru nasıl yapılır? Başvuru yapmak isteyen kişilerin başvuru formunu doldurması gerekmektedir. Unutulmamalıdır ki ekipte yer alan herkes başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurmalıdır. Formda istenilen bilgiler ise şu şekildedir:

 • İsim soyisim
 • Yaşanan şehir
 • Telefon numarası
 • Aynı ekipten yarışacak olan bir başkasının adı ve soyadı
 • Medeni hal
 • Twitter ve e-posta adresi
 • Doğum yeri ve yaş
 • Ekipte yarışacak diğer kişilerden birinin telefon numarası
 • Meslek ve eğitim durumu
 • Instagram adresi
 • Neden yarışmaya katılmak istiyorsunuz.
 • Yarışmaya katılan ekibin yakınlık dereceleri
 • 1 sene içerisinde gerçekleştirmek ya da değiştirmek istenen hayal ve hedefler
 • Katılımcıların fotoğrafları
 • Bu zamana kadar yaşanan en ilginç olay
 • İlginç bir yeteneğin olup olmadığı bilgisi
 • Daha önce bir yarışmaya ya da televizyon programına katılıp katılmadığı bilgisi
 • Karakter özellikleri

 

Başvuru yapmak için Aileler Yarışıyor Başvuru yazısına tıklayabilirsiniz. Aileler Yarışıyor Başvurusu, Başvuru Formu ve Şartları Nelerdir

Aileler Yarışıyor Başvuru Kimler Yapabilir?

Yarışmaya yapılacak olan başvuru 5 kişilik bir aile veya 5 kişilik bir arkadaş grubundan oluşmaktadır. Başvuruyu herkes yapabilir fakat herkesin formu doldurması gerekmektedir. Kısacası başvuru şartlarını yerine getiren her grup başvuru yapabilir. Firma tarafından bilgilendirme en kısa sürede takım kaptanına yapılmaktadır. Takım kaptanına yapılan bilgilendirme neticesinde programa katılma süresi belirlenir. Bütün adayların onaylaması durumunda yarışmaya resmi olarak katılım sağlarsınız. Aileler Yarışıyor TV Programına başvurmak isteyen kişiler yukarıda ki başvuru şartları çerçevesinde web sitesi üzerinden başvurularını sağlayabilirler.

Guncelbasvuru.com içeriklerini herhangi bir mecrada izinsiz kullanmak telif ihlalidir. Aktif link vererek sitemizi kaynak olarak gösterip içeriklerimizden alıntı yapabilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir