1. Anasayfa
 2. Bayilik Başvuruları

Bargello Bayilik Başvurusu – Bayilik Ücreti ve Şartları 2023

Bargello Bayilik Başvurusu – Bayilik Ücreti ve Şartları 2023
Bargello Bayilik Başvurusu - Bayilik Ücreti ve Şartları 2023
0

Bargello, bayilik programı sayesinde yeni mağazalar açmayı hedefleyen girişimcilere mağaza açma fırsatı sunmaktadır. Çeşitli şehirlerinde birçok mağazası bulunan Bargello mağazalarının büyük çoğunluğu, Bargello bayilik programı kapsamında açılmıştır.

Bargello Bayilik Başvurusu – Bayilik Ücreti ve Şartları 2023

Bargello’nun belirlediği standartları karşılamanız ve bayilik başvurusu formunu doldurmanız gerekmektedir. Daha sonra, Bargello tarafından belirlenen minimum satış hedeflerinin karşılanması ve belirli bir komisyon ödenmesi için gereken diğer gereklilikleri yerine getirmeniz gerekmektedir.

Bargello Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bargello bayilik başvurusu resmî web sitesini ziyaret edin ve Bargello bayilik başvurusu için gerekli olan tüm bilgileri doldurun. Yine 444 0 274 numaralı müşteri temsilciliği hattından da gerekli bilgilere erişebilirsiniz. Bu bilgiler, başvuru sahibinin kimliği, iletişim bilgileri ve iş hakkında bilgi gibi önemli bilgileri içermektedir.

 • Bayilik başvurusunu doldurduktan sonra: Bargello yetkilileri tarafından değerlendirilecektir. Eğer başvurunuz uygun bulunursa, size bir davet mektubu gönderilecektir. Bu mektup, size Bargello bayilik programı hakkında daha fazla bilgi verilecek ve sizden bir mağaza açılış projesi hazırlamanız istenecektir.
 • Mağaza açılış projenizi hazırladıktan sonra: Bargello yetkilileriyle bir görüşme yaparak projenizi sunun. Bu görüşmede, mağaza açılış projenizin detayları hakkında bilgi vermeniz ve Bargello’nun bayilik koşullarını kabul etmeniz gerekecektir.
 • Eğer görüşmeniz başarılı olursa: Bargello yetkilileri tarafından mağaza açılış projeniz kabul edilirse, sizden bir bayilik anlaşması imzalamanız istenir. Bu anlaşma, Bargello ile aranızdaki bayilik sözleşmesini ve bu sözleşmenin koşullarını belirler.
 • Bayilik anlaşması imzalandıktan sonra: Bargello bayilik başvurusu için gerekli olan tüm ön hazırlıkları yapmaya başlayabilirsiniz. Bu ön hazırlıklar, mağaza için gerekli olan mobilyaları ve ekipmanları temin etmek, mağaza için gerekli olan lisans ve izinleri almak gibi işlemleri içermektedir.
Bargello Bayilik Başvurusu - Bayilik Ücreti ve Şartları
Bargello Bayilik Başvurusu – Bayilik Ücreti ve Şartları

Bargello Bayilik Koşulları Nelerdir?

Bargello bayilik başvurusu yapmak ve Bargello’nun başvuru koşullarında belirttiği mağaza kurallarına uymak gerekmektedir.  Bargello bayiliği almak için, bayiliğin alınacağı mağazanın Bargello tarafından belirtilen Bargello bayilik koşullarını karşılaması gerekmektedir. Ayrıca bayilik için, Bargello tarafından belirlenen minimum satış hedeflerinin karşılanması ve belirli bir komisyon ödenmesi de istenmektedir. Bargello bayiliği almak için, bayiliğin açılışı için gereken ekstra masrafların ödenmiş olması da gerekmektedir.

Bargello Parfüm’ün belirlediği genel mağaza standartları şunlardır;

 • Alışveriş merkezleri için: en az 6 metrekare satış alanına sahip tezgâh ya da kiosk istenmektedir.
 • Cadde mağazaları için: İşlek bir konumda olmak koşuluyla en az 20 metrekare alana sahip cadde mağazası istenmektedir.
 • Diğer Şubelerle mesafe: Diğer Bargello şubeleriyle yeni açılacak şube arasında en az 3 kilometre mesafe olması gerekmektedir.
 • Mağaza dekorasyonun: Dekorasyonun Bargello standartlarını yansıtması ve onaylanması gerekir.
 • Yatırım Maliyeti: Mağaza seçeneğine ve konumuna göre bayilik ücreti talep edilmektedir.
 • Satış Hedefleri: Bayiliğin açılması için Bargello tarafından belirlenen minimum satış hedeflerinin karşılanması gerekmektedir.
 • Diğer markaların ürünleri: Mağazanın uygun olması durumunda, Bargello ürünleri haricinde farklı bir markaya ait ürünlerin satışı kabul edilmemektedir.
 • Bargello ürünleri: Bargello, bayilik başvurusu yapacak şahısların ürünleri incelemelerini ve bilgi sahibi olmalarını istemektedir.

Bargello Bayilik Maliyetleri Ne Kadar?

Mağazanın konumu, şekli ve metrekaresine göre değişiklik göstermekle, Bargello bayilik maliyetleri ortalama olarak 500.000 TL – 1.000.000 TL arasındadır. Bu fiyat aralığı, bayiliğin yapılacağı mekanın büyüklüğü, lokasyonu, ticaret faaliyetleri ve açılış için gereken ekstra masraflara bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bunun dışında mağaza kirası, metrekare başına dekorasyon, meslek odası kayıt işlemleri, varsa personel ücretleri, fatura giderleri, kırtasiye ve temizlik giderleri ile SGK prim ödemeleri gibi temel kalem giderlerinde söz konusu olduğu unutulmamalıdır.

Bargello Bayilik Başvurusu - Bayilik Ücreti ve Şartları 2023
Bargello Bayilik Başvurusu – Bayilik Ücreti ve Şartları 2023

Bargello Parfüm Kimdir?

Bargello Parfüm, 1950 yılında sektöre giriş yapmış ve Türkiye’deki parfüm sektöründe önemli bir isim olmuştur. Parfüm üretiminde yenilikçi yaklaşımıyla ve kalite ürünleriyle Bargello Parfüm dünya çapında bir marka haline getirmiştir.

Bargello, lüks parfümler, body mistler, deodorantlar, kolonyalar ve diğer parfüm ürünleri üretmektedir. Beş  ana kategoride toplam 300’ün üzerinde ürün çeşidine sahip marka aynı zamanda HELAL sertifikası, doğaya ve insana saygı prensipleriyle de müşterilerinin değerlerine saygıyla yaklaşmaktadır. Bargello, kaliteli parfümleriyle seçkin ve özel parfümlerin tutkunlarına ulaşmak için hem yurt içinde hem de yurt dışında birçok mağazada satışa sunmaktadır. Bargello, parfümlerinin kalitesinden ve eşsiz kokularından ötürü, ünlü ve seçkin bir marka olarak kabul görmektedir.

Guncelbasvuru.com içeriklerini herhangi bir mecrada izinsiz kullanmak telif ihlalidir. Aktif link vererek sitemizi kaynak olarak gösterip içeriklerimizden alıntı yapabilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir