1. Anasayfa
  2. Haberler

Belediyeler 13 Bin TL Maaşla Personel Arıyor! İşte Şartlar

Belediyeler 13 Bin TL Maaşla Personel Arıyor! İşte Şartlar
0

Nisan ayı ile birlikte birçok kamu kurum ve kuruluş hatta belediyeler bünyesine işçi alımı için ilana başladılar. Kadın ve erkek adayları için açılan bu başvurular sayesinde 13.000 TL gibi yüksek bir maaş alabilmek mümkün hale gelecek.

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan memur alım ilanı neticesinde Karasu belediyesi bünyesinde personel açığını kapatmak üzere 6 dereceli kadroya yerleştirilmek üzere zabıta memuru alımı yapılacağı duyurulmuştu. Zabıta memuru olup da belediye bünyesinde çalışmak isteyen vatandaşların ilgili tarihler arasında başvuru yapmaları gerekiyor.

Zabıta Memuru Olarak Yüksek Maaş Elde Edebilirsiniz

Karasu Belediyesi bünyesinde çalıştırılmak üzere zabıta memuru alınacağı geçtiğimiz günlerde yayımlanmıştı. Yayınlanan bu bilgiler ışığında siteye girerek istenen evrakları istenilen tanrılar arasında ibraz edilmesi halinde değerlendirmeye alınacaklar.

Karasu Belediyesi bünyesindeki eksiklik için genel idari hizmetleri sınıfında çalıştırılmak üzere 6 derecedeki kadroya 6 adet zabıta memuru yerleştirilecek. Karasu Belediyesi’nde zabıta memuru olarak işe başlayan kişiler 13.000 TL gibi yüksek bir rakamla iş başı yapabilecek.

Zabıta Memurluğu İçin Başvuruları Ne Zaman Başlıyor

Karasu Belediyesi bünyesindeki zabıta memuru başvurusuna katılmak için başvurular başlamış olup 14 Nisan 2023 tarihinde son bulacağı duyuruldu. Başvuran adaylarda gerekli bazı nitelikler aranacak. Başvuru için nüfus cüzdanına diploma veya mezuniyet belgesinin aslı yabancı okullardaki mezuniyetler için denklik belgesi sürücü belgesinin aslı ve noter onaylı örneği istenecek.

Bunun yanı sıra 2022 yılında yapılmış olan kamu personeli seçme sınavında belirli baraj puanını geçtiğini kanıtlayan belgede eklenecek. Başvuracak erkek adayları için askerlik ile ilişiğinin olmadığını kanıtlayan belge ile birlikte görevini yapmaya engel olabilecek bir akıl sağlığının ya da bedensel sağlığının iyi olduğuna işaret eden belge de ibraz edilecek.

Guncelbasvuru.com içeriklerini herhangi bir mecrada izinsiz kullanmak telif ihlalidir. Aktif link vererek sitemizi kaynak olarak gösterip içeriklerimizden alıntı yapabilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir