1. Anasayfa
 2. İş Başvuruları

Boyner Çalışma Şartları Nasıl? Pozisyonlar, Maaşlar, Saatler

Boyner Çalışma Şartları Nasıl? Pozisyonlar, Maaşlar, Saatler
0

Boyner uzun yıllardır birçok kişiye sağladığı istihdamlarla birlikte çalışma şartları oldukça merak edilen bir mağaza zinciridir. Çalıştığı birçok marka ile birlikte bizlere birbirinden güzel ürünler sunmasının yanı sıra çalışma şartlarının günümüz koşulları incelendiğinde oldukça iyi olduğu gözlemlenmektedir. Hal böyle olunca da birçok kişi Boyner çalışma şartları konusunda araştırmalarını sürdürmektedir. Hali hazırda Boyner çalışanı olan 5200 kişinin sahip olduğu haklar, her gün daha istekle çalışmalarına vesile olmaya devam ediyor. Ayrıca iş arayan birçok kişi de Boyner’in sağladığı bu avantajlı haklara sahip olarak çalışma hayatını sürdürmek istiyor.

Kurumsallığın vermiş olduğu profesyonellikle Boyner’de her çalışan pozisyonu ne olursa olsun adil haklara sahiptir. Bununla birlikte her pozisyon için de çalışma saatleri bellidir. Boyner’in en dikkat çekici özelliği de çalışanlarına sunmuş olduğu konforlu çalışma saatleridir. Tam zamanlı çalışma saatlerinde günde 8 saatten fazla çalışma saatine izin vermeyen Boyner sayesinde birçok çalışan ertesi gün işe hevesli bir şekilde gelmektedir.

Vardiya usulü çalışma saatlerinde 8 saatlik çalışma süreleri ile çalışma saatlerini tamamlayan çalışanlar mağazanın açık olduğu saatler esnasında çalışma arkadaşları ile vardiya değişikliği yapmaktadır. Bu sayede her çalışanın hakları korunmakla birlikte ekstra verim sağlanmış olunur. Boyner’de part time yani yarı zamanlı çalışma da mümkündür. Özellikle öğrenciler için oldukça makul bir seçenek olan yarı zamanlı çalışma da öğrencilerin ders saatine göre çalışma saatleri ayarlanabilmektedir.

Hangi Pozisyon Kaç Maaş Alıyor?

Hangi pozisyon kaç maaş alıyor sorusu da sağlanan bu avantajlı haklar ile birlikte merak edilen bir sorudur. Her iş yerinde olduğu gibi Boyner’de de farklı çalışma pozisyonları bulunmaktadır. Bu pozisyonlar hem mağazaların her biri için işleyişi kolaylaştırmaktadır hem de çalışanlar arasındaki iş yükünü hafifletmektedir. Farklı birçok pozisyon bulunsa da her pozisyon adil haklara sahiptir. Sahip olunan bu adil haklar sayesinde her iş arayanın hayalindeki iş Boyner çalışanı olmaktır. Farklı maaş tutarlarına sahip olsalar da en az uygulanan maaş dahi piyasada bulunan birçok iş yerine kıyasla oldukça dolgundur. Ayrıca mağazada uzun süredir çalışan mağaza müdürleri ve yeni giren satış danışmanları arsında maaş farkı bulunmaktadır. Ancak Boyner’deki kariyerinizde yükselmek oldukça kolaydır.  Farklı pozisyonlar ve aldıkları maaşları incelendiğinde ise;

 • Mağazadaki ürün satışlarını gerçekleştiren satış danışmanları 8500 TL maaşlarına ek olarak prim ve yemek ücreti almaktadır.
 • Mağazanın kasiyerleri de satış danışmanları gibi en az asgari ücret ve asgari ücret ek olarak prim ve yemek ücretlerini almaktadır.
 • Mağaza müdürleri de yemek ve prim ücret alsa da değişiklik gösteren maaşlarının net miktarı tam olarak bilinmiyor.

Boyner Çalışanı Olmak için Gerekli Şartlar

Boyner çalışanı olmak için gerekli şartlar, her biri bu mağaza zincirinin bir parçası olmak isteyen kişiler için oldukça önemlidir. Ancak her iş yeri gibi Boyner de birçok şarta sahiptir. Bu şartların her biri hem Boyner mağazacılık anlayışı için hem de çalışanlarına sağlayacağı haklar için önemlidir. Şartlar oldukça basit ve herkes tarafından karşılanabilecek düzeyde olması sebebi ile birlikte neredeyse herkes Boyner iş başvurusu yapabilmektedir.

Başvuru şartlarının her biri kendi içerisinde önemli olsa da başvuru formunu eksiksiz ve doğru bilgiler ile birlikte doldurmak da oldukça önemlidir. Ayrıca başvuru formunu nereden alacakları da başvuru yapacakların merak ettiği bir konudur. Kariyer.net adlı sitede Boyner’e ait açık pozisyonlar sık sık güncellenmektedir. Güncellenen bu pozisyonlar için başvuru formu da yine aynı siteden yapılmaktadır. Boyner’in kendi sayfasındaki kurumsal bölümünden de başvurular alınmaktadır. Ayrıca kendi istediğiniz pozisyonda açoık yoksa yalnızca CV’nizi de Boyner’e gönderebilirsiniz. Başvuru formunu doldurmadan önce de bilmeniz gereken şartlar şunlardır;

 • En az lise mezunu olmak,
 • 18 yaşından büyük olmak,
 • Erkekler için askerlik koşulu,
 • Aynı ya da benzer bir iş sektöründe en az üç yıl süreli bir tecrübe,
 • Yabancı dil,
 • Diksiyon ve hitabeti düzgün olmak,
 • İletişim ve sosyal becerilerin yüksek olması,
 • Ekip çalışmasına uyumu olmak,
 • Eğitimlerdeki süreci iyi takip etmek,
 • Eğitimlerde öğrenilen her bilgiyi çalışma hayatına yansıtabilmek.

 

Guncelbasvuru.com içeriklerini herhangi bir mecrada izinsiz kullanmak telif ihlalidir. Aktif link vererek sitemizi kaynak olarak gösterip içeriklerimizden alıntı yapabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir