1. Anasayfa
  2. Haberler

Emekli Maaşı Alanlar İçin Sevindirici Bir Haber! Bir Sonraki Ay Zamlı Maaşlar Hesabınızda

Emekli Maaşı Alanlar İçin Sevindirici Bir Haber! Bir Sonraki Ay Zamlı Maaşlar Hesabınızda
0

Cumhur Başkanı Recep Tayyip Erdoğan gün geçmesin ki yeni bir müjdeli haber vermesin. Cumhurbaşkanı Erdoğan emeklilere son dakika müjdesi verdi. Sayın Başkan yaptığı açıklamada emekli maaşlarının taban fiyatının 7500 TL olduğunu tüm halka canlı yayında duyurdu.

 Emekli Maaşına Kaç TL Zam Geldi

Türkiye’nin üzerin de dolaşan kara bulutlar deprem felaketi ile boyutunu daha da ileri boyutta taşıdı. Ülke üzerinde sürekli olumsuzluklar olması yanı sıra olumsuz algı haberleri de kafalarda ki korkuyu iyice arttırdı. Gündemi meşgul eden seçim haberleri de cabası oldu. Türkiye üzerinde sürekli olumsuzluklar varmış gibi gösterilmeye çalışılsa da aslında, Cumhur Başkanı Recep Tayyip Erdoğan öyle olmadığını, her zorlukla yeniden nasıl ayaklanıldığını tüm halka yapılan hamleleri ile göstermeyi başardı.

Ülke yaşanılan afetlerin ve algı operasyonlarının altından her geçen gün güzel haberlerle geri dönmeye devam ediyor. Bu güzel haberlerden olan, depremzedeler için yapılacak olan konutlar, emeklilikte yaşa takılanlar yasasının meclisten geçmesi, TOGG hamlesi ve saymakla bitmeyecek hamleler yapılmaya devam ediyor. Cumhur Başkanı Recep Tayyip Erdoğan emeklileri de unutmadı.

Emekli maaşına 2000 TL zam yapılmasını onayladı ve en düşük emekli maaşını 7 500 TL olmasında karar kılındı. Artık en düşük emekli maaşı 7 500 TL oldu.  Cumhur Başkanı Recep Tayyip Erdoğan katılmış olduğu canlı yayında tüm emeklilere bu güzel haberi duyurdu. Ve açıklama da bulunarak müjdeyi verdi. Tüm vatandaşlara hayırlı olmasını diledi.

 Emekli Maaşı Ne Kadar Oldu

Cumhur Başkanı Recep Tayyip Erdoğan katıldığı bir canlı yayında emekli olan tüm vatandaşlara güzel haberi verdi. Yapmış bulunduğu açıklamada emekli maaşlarına 2000 TL zam yapıldığı bildirdi ve bu zam ile birlikte en düşük emekli maaşının 7 500 TL olduğunu bütün vatandaşlara duyurdu.

Guncelbasvuru.com içeriklerini herhangi bir mecrada izinsiz kullanmak telif ihlalidir. Aktif link vererek sitemizi kaynak olarak gösterip içeriklerimizden alıntı yapabilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir