1. Anasayfa
  2. Haberler

Emeklilerin Cebi Dolacak! Bayram İkramiye Tutarları Belli Oldu! İşte Güncel Tutarlar

Emeklilerin Cebi Dolacak! Bayram İkramiye Tutarları Belli Oldu! İşte Güncel Tutarlar
0

Emeklilerin dört gözle beklediği bayram ikramiyesi belli oldu. 1100 TL ile kaldığını ve emeklilerin tepki gösterdiği ikramiye son dakika gelişmesinin ardından zam yapıldı. Gerçekleştirilen basın toplantısı sonunda 900 TL eklenerek emekli ikramiyesinin 2 bin TL olduğu açıklandı.

Emeklilerin Beklediği Bayram İkramiye Belli Oldu!

Milyonlarca emekliye son dakika müjdesi ile kamuoyuna duyurulan müjde belli oldu! Emeklilerin beklediği müjde bayram ikramiyesi ile ilgili son dakika gelişmeleri yaşandı. Geçtiğimiz günlerde 1100 Lira olacağını belirtilen bayram ikramiye 2 bin TL ye yükselttiklerini bildirdi. Türkiye de milyonlarca bekleyen emekli vatandaşı ilgilendiren karar nihayet belli oldu. Bayramda emekliye verilen miktar netlik kazandı. Alınan kararlara göre emekliye bu yıl ki bayram ikramiye 2 bin TL verileceği söylendi.

Bayramda Emeklinin Yüzü Gülecek

Milyonlarca emekliye Ramazan bayramında ve kurban bayramında 2 bin TL verilecek. AKP Grup Başkan vekili Mustafa Elitaş, Ramazan bayramın da 2 bin TL ve Kurban Bayramında 2 bin TL verileceğini bizzat açıkladı. Başkan vekili Mustafa Elitaş bayram ikramiyeleriyle ilgili açıklamada bulunmaktadır.

AKP Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş Cumhurbaşkanımızla görüşme yaptık ve tasarrufu ifade ettiklerini açıkladı. Bayram ikramiyeleri ile ilgili açıklamalarda bulunan Elitaş Cumhurbaşkanımız kanun teklifine bayram ikramiyelerinin 2 bin TL olması yönünde müjdesini kamuoyuna paylaştıklarını açıkladırlar. İki bayramda da bu yıl 2 bin TL vereceklerini söylediler.

Bayram İkramiyesi Açıklandı!

Ak parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş emekli bayram ikramiyesi açıkladı. Geçtiğimiz günlerde 1100 TL olarak belirtilen emekli bayram ikramiyesi, 2 bin TL ye yükselttiklerini açıkladı. Mustafa Elitaş’ın cumhurbaşkanı ile yaptığı basın toplantısından sonra konuştuk ve emekli bayram ikramiyesi 2 bin TL olacak 100 TL ikramiyeye 900 TL ilave ettik bayram ikramiyesi 2000 TL olacak.

Bu düzenlemeyi de yasa teklifine ekliyoruz ifadelerine yer verildi. Elitaş 16 maddelik yasa teklifine 2 madde daha eklediklerini ifade etti. Basın toplantısından sonra cumhurbaşkanımız ile konuşma yaptıktan sonra emeklinin yüzünü güldürdük. Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramında 2 bin TL vereceklerini ifade etti.

Guncelbasvuru.com içeriklerini herhangi bir mecrada izinsiz kullanmak telif ihlalidir. Aktif link vererek sitemizi kaynak olarak gösterip içeriklerimizden alıntı yapabilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir