1. Anasayfa
  2. Haberler

Ethereum’da Büyük Gün Yaklaşıyor! Tüm ETH’lerin Kilidi Aynı Anda Mı Açılacak?

Ethereum’da Büyük Gün Yaklaşıyor! Tüm ETH’lerin Kilidi Aynı Anda Mı Açılacak?
0

Bilindiği üzere Ethereum geçen yılın Eylül ayında Proof of Stake mutabakat modeline geçiş yapmıştı. 12 Nisan’da ETH çekimlerinin yeniden açılması ile geçiş aşaması tamamlanmış olacak. İşte benim yeniden ifade edilmiş. Yaygın olarak bildirildiği üzere, Ethereum geçen yıl Eylül ayında Proof of Stake konsensüs modelini başarıyla başlatmıştı. Bu sürecin nihai aşaması, 12 Nisan’da ETH çekimlerinin yeniden açılmasıyla işaretlenecek.

Analistlere Göre Ethereum’da Para Çekimlerinin Tamamlanması Haftalar Sürecek

Kripto veri platformu Nansen’deki bir analiste göre, önümüzdeki hafta başlamasına rağmen yaklaşan işlemin tamamlanması haftalar alabilir. Eylül ayındaki Birleştirme etkinliğinden sonra, Ethereum’un geçişi, 12 Nisan’da Capella olarak adlandırılan Şanghay yükseltmesiyle resmen sona erecek.Ancak, Ethereum kullanıcıları fonlarını hemen veya tek bir işlemle çekemeyebilir.

Nansen’de bir veri analisti olan Andrew Thurman’a göre, para çekme kuyruğunun uzunluğu, kullanıcıların paralarını güvence altına almak için birkaç hafta beklemelerini gerektirebilir. Thurman, “Para çekme prosedürlerinin uygulanmasına piyasanın tepkisi ne olursa olsun, özünde gerçekleşmesi haftalar değilse de günler alacaktır.” İşte yeniden ifade edilmiş versiyon. Kripto veri platformu Nansen’deki bir analiste göre, önümüzdeki hafta başlamasına rağmen yaklaşan işlemin tamamlanması haftalar alabilir.

Ethereum’un geçişi, geçen Eylül ayındaki Merge etkinliğinin ardından 12 Nisan’da Şanghay yükseltmesi olarak da bilinen Capella yükseltmesiyle resmi olarak sona erecek.Ancak, Ethereum bakiyesi olan kişiler, fonlarına anında veya tam erişime sahip olmayabilir. Nansen’den Veri Analisti Andrew Thurman, para çekme sırası oldukça uzun olabileceğinden kullanıcıların birkaç hafta beklemesi gerekebileceğini açıkladı. Thurman, “Para çekme prosedürlerinin uygulanmasına piyasanın tepkisine rağmen, sürecin tamamlanması haftalar değilse bile günler alacak” yorumunu yaptı. Bu yorum kullanıcıları tedirgin etmeye yetti de arttı.

Guncelbasvuru.com içeriklerini herhangi bir mecrada izinsiz kullanmak telif ihlalidir. Aktif link vererek sitemizi kaynak olarak gösterip içeriklerimizden alıntı yapabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir