1. Anasayfa
 2. İş Başvuruları

Hepsijet Kurye İş Başvurusu Nasıl Yapılır? Şartları Nelerdir? 2023

Hepsijet Kurye İş Başvurusu Nasıl Yapılır? Şartları Nelerdir? 2023
1

Hepsijet Kurye İş Başvurusu Nasıl Yapılır? Şartları Nelerdir? 2023

Hepsijet Kurye İş Başvurusu Nasıl Yapılır? Şartları Nelerdir? 2023 Hepsijet kurye iş başvurusu ile kuryelik firmalarında olan iş imkanları devam ediyor. Özellikle tecrübe kazanmak isteyen kuryeler için kaçırılmaz fırsatlar!

Hepsijet kurye iş başvurusu 2022 yılının yaz aylarına girilmesi ile birlikte büyük artış göstermiş durumda. Özellikle yaz aylarında insanların daha çok alışveriş yaptığı görülmektedir. Bundan dolayı da kargo firmaları daha çok kurye alımı yapmaktadır. Hepsijet ülkemizde uzun zamandır hizmet veren kargo firmaları arasında gelmektedir. Anlaşmalı olduğu birçok büyük şirketin kargo işlerini halleden kurum, oldukça hızlı teslimatları ile bilinmektedir. Hızlı teslimatın ana nedeni ise her ilde çalışan serbest kuryelerinin bulunmasından kaynaklanır. Serbest kuryecilik mantığı ile çalışılan sistemde, oldukça yüksek kazançlar elde edilebilir. Fakat bu tamamen sizin ne kadar çalıştığınız ile alakalıdır. Çünkü sonuç olarak kendi işinizi yapıyormuş gibi çalışacaksınız.

Firmada çalışanlar bireysel şahıs şirketi açarak firmada çalışmaya başlamaktadır. Bundan dolayı kendi işlerinin patronu olurlar. Herhangi yerden emir almayarak firmanın işlerini yerine getirirsiniz. Özellikle 29 yaşının altındaysanız sizin için oldukça karlı olacaktır.

Hepsijet Kurye İş Başvurusu Şartları

Hepsijet kurye iş başvurusu şartlarını sağlayan kişiler firmaya başvuru yapabilirler. Firma 2022 yılının yaz aylarında yüksek sayıda personel alımı yapacağını açıkladı!

Hepsijet kurye iş başvurusu şartları nelerdir?

 • 18 yaşını doldurmuş olmalısınız.
 • Şirkette çalışmaya başlamak için en az ilkokul mezunu olmanız gerekmektedir.
 • Aktif olarak araba kullandığınızı kanıtlamanız gerekir.
 • Araç kullanmak için gerekli olan B1 ve B2 sınıfı araç ehliyetine sahip olduğunuzu göstermeniz gerekmektedir.
 • Siparişlerinizi hızlı ama bir o kadar da güvenilir bir şekilde teslim etmeniz gerekmektedir.
 • Takım çalışmasına uygun yapıda olmanız gerekmektedir.
 • Esnek çalışma saatlerine uygun olduğunuzu belirtmeniz gerekmektedir.
 • Teknolojiye yatkın olmanız gerekmektedir.

Şartları sağlayan tüm adaylar başvuru için Hepsijet internet sitesinde yer alan formu doldurabilir.

Hepsijet Kurye İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Hepsijet kurye iş başvurusu nasıl yapılır? İş başvurusu yapmak isteyen kişilerin öncelikli olarak başvuru şartlarını tam olarak yerine getirmesi önemlidir.

Hepsijet kurye iş başvurusu nasıl yapılır? Firmada yer alan başvuru şartlarını sağlıyorsanız başvuru yapmanız için hiçbir engel yoktur. Hatta firmanın alım yapmadığı zamanlarda da firmaya bilgilerinizi göndermeniz mümkündür. Bu sayede firmanın personel açığı olduğu zamanlarda sizinle iletişime geçtiğini göreceksiniz. Başvuru şartlarının hepsini sağlayan kişiler Hepsijet işe alım internet sitesine giriş yapmalıdır. Giriş yaptıktan sonra işe alım başvuru formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Belgeyi tamamladıktan sonra firmaya iletişim bilgileriniz ile birlikte gönderin. Firma sizlere olumlu veya olumsuz olmak üzere 1 hafta içerisinde dönüş yapmaktadır. Hepsijet Kurye İş Başvurusu Nasıl Yapılır, Şartları Nelerdir 2023

Hepsijet Kurye Maaşları

Hepsijet kurye maaşları ne kadar? Türkiye standartlarında ortalama düzeyde maaş alınmaktadır. Peki ortalama olarak ne kadar kazanırlar?

Hepsijet kurye maaşları ne kadar? Firmada çalışan kişiler Türkiye standartlarına göre ortalama düzeyde maaş almaktadır. Her ne kadar internet üzerinde aldıkları maaş fazla görülse dahi çalışma saatleri, çalışma şekilleri göz önünde bulundurulduğunda hak edildiği görülmektedir. Kurye maaşları genel olarak asgari ücret olarak ödenmektedir. Ödenen asgari maaşın yanı sıra firma tarafından asgari geçim indirimi, yemek ödemesi, paket başı ödeme ve sağlık sigortası ödemesi yapılmaktadır. Kendi aracı ile çalışanlarda mesai saati ve bahşişler de ek olarak alınmaktadır. Yer alan bu ödemeler hesaba katıldığı zaman maaşlar 8.000 TL – 15.000 Tl aralığında değişiklik göstermektedir.

Firma tarafından ayırca 610 TL ek multinet ödemesi yapılmaktadır. Ülkemizde özellikle İstanbul ilinde kazançlar bahsettiğimiz tutarları aşmaktadır.

Hepsijet Kurye Çalışma Saatleri

Hepsijet kurye çalışma saatleri nasıl? Firmada çalışan kuryeler iş yoğunluğuna bağlı olarak çalışmaktadır.

Firma çalışma saatleri olarak hafta içi ve cumartesi günü 09.00 – 21.00 aralığında çalışmaktadır. Pazar günleri ise çalışma saati 09.00 – 18.00 olarak görülmektedir. Haftanın her günü çalışılan firmada, yoğunluk durumuna göre çalıştığınız görülmektedir. Her ne kadar çalışma saatleri fazla görülse de işinizi 2-3 saat içerisinde bitirmeniz durumunda gün size kalmaktadır. Bundan dolayı özellikle ortalama nüfusa sahip il ve ilçelerde oldukça rahat bir meslektir. Çalışma saatlerinin fazla olması ek olarak kazancınızı da artırmaktadır! Hepsijet kuryesi olarak sizde taşımacı olmak istiyorsanız yukarıda ki kurye olmak için şartları karşılıyorsanız ilgili firmanın websitesi üzerinden BURADAN başvuru sağlayabilirsiniz. Hepsijet Kurye İş Başvurusu Nasıl Yapılır, Şartları Nelerdir, başvuru formu

Guncelbasvuru.com içeriklerini herhangi bir mecrada izinsiz kullanmak telif ihlalidir. Aktif link vererek sitemizi kaynak olarak gösterip içeriklerimizden alıntı yapabilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

 1. 8 ay önce

  Kendi aracımla Van’da çalışmak istiyorum 18 yıllık kargoculuk deneyimim var

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir