1. Anasayfa
 2. Bayilik Başvuruları

Neslim Güngen Bayilik Başvurusu – Bayilik ( Franchise ) Ücreti – Şartları 2024

Neslim Güngen Bayilik Başvurusu – Bayilik ( Franchise ) Ücreti – Şartları 2024
Neslim Güngen Bayilik Başvurusu - Bayilik ( Franchise ) Ücreti - Şartları 2023
0

Neslim Güngen Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır? Neslim Güngen bayilik almak ve alınan bayilik sayesinde kazanç sağlamak mümkün mü soruları çok fazla araştırılmaktadır. Çünkü Neslim Güngen ortalama 24 yıl önce güzellik merkezi sektörüne giriş yapmıştır. Uzun yıllardır bu sektörde devam etmesi ve her geçen gün farklı bir şubesinin açılmasıyla da birçok kişi tarafından tanınmış ve kişilerin güvenini kazanmıştır.

Neslim Güngen Bayilik Başvurusu- Bayilik ( Franchise ) Ücreti-Şartları 2024

Neslin Güngen yalnızca güzellik merkezi sektöründe değil aynı zamanda sağlık sektöründe de işler yapmaktadır. Yıllardır kendisinin geliştirmeye devam eden Neslim Güngen saç ekim, diş tedavisi v estetik konularında da en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır. Bir yandan hobi olarak şarkı söylediğini dile getirirken aynı zamanda kitap çıkartmıştır.

Neslim Güngen Franchise Ücreti ve Şartları

Günümüzde kendi parasını kendisi kazanmak isteyen birçok kadın var. Herhangi bir yerde işe girmektense birçok kişi kendi işini kurmak isteyebiliyor. Böyle durumlarda ise güzellik sektörü akla geliyor. Yalnızca ülkemizde değil dünyanın hiçbir yerinde güzellik ile ilgili işlerin bitmesi mümkün değildir. Elbette her zaman en iyi şekilde çalışmak en büyük şarttır.

Yıllardı iyi çalışmalar yapmasıyla bilinen Neslim Güngen güzellik konusunda ilk akla gelen isimlerden birisidir. Bu yüzden birçok kişi Neslim Güngen franchise almak istiyor ve ücreti merak edebiliyor. Neslim Güngen bayilik ücreti ve şartları:

 • Neslim Güngen bayilik için herhangi bir şart bulunmuyor.
 • İşi yapacak olan kişinin hevesli ve kararlı olması firmanın en çok dikkat ettiği konulardan birisidir.
 • Neslim Güngen bayilik ücretiyle ilgili fiyatlar değişiklik göstermektedir.
 • Merkezin açılacak olduğu konum, tutulan mekanın büyüklüğü gibi durumlar fiyat konusuna etki etmektedir.
 • Tam olarak iş yapacak bir konumda açılacak olan franchise için ortalama olarak 1 milyon TL ile 1.5 milyon TL arasında bir ödeme alınmaktadır.

Yapılacak olan ödemeler bayilik alındığı için verilmektedir. Bundan sonraki süreçte işletmeciden herhangi bir ödeme talep edilmemektedir. Gerekli işlemler ve ayrıntılı görüşmeler merkez ile bayilik alacak kişi arasında yapılacaktır. Bayilik almak isteyen kişiler tüm sorularının yanıtlarını bu şekilde alabilmektedir.

Neslim Güngen Bayilik Başvurusu - Bayilik ( Franchise ) Ücreti - Şartları 2023
Neslim Güngen Bayilik Başvurusu – Bayilik ( Franchise ) Ücreti – Şartları 2024

Neslim Güngen Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Neslim Güngen bayilik başvurusu yapmak oldukça kolaydır. Neslim Güngen bayilik başvuru adımları:

 • Neslim Güngen sitesine giriş yapınız.
 • Sağ üst kısımda bulunan ‘franchise’ kısmına giriniz.
 • İsim soy isim, telefon numarası, ilgilenilen bölge bilgilerini doldurunuz.
 • Başvuru esnasında size bütçenizde sorulacaktır. Bu soruya da seçeneklerden uygun olanı tercih ederek cevap vermelisiniz.
 • Son olarak ileti kısmına mesajınızı yazınız ve gönderiniz.

Başvurunuz kısa bir süre içinde incelendikten sonra iletişim numaranız üzerinden sizinle iletişime geçilecektir. Telefon görüşmesi sırasında sizden bazı bilgilerde istenecektir. Konuşmaya göre uygun görülmesi halinde yüz yüze görüşme ayarlanacak ve ayrıntılar bir araya gelinerek görüşülecektir. Daha sonraysa bayilik açmak için gerekli çalışmalara başlanacaktır.

Neslim Güngen Bayilik Kazandırır mı?

Herhangi bir markaya ait olan ismi kullanmak yani bayilik açmak isteyen birçok kişinin merak ettiği konulardan birisi şüphesiz franchise kazandırır mı sorusudur. Ancak hiçbir markada olmadığı Neslim Güngen markasında da kazanç sağlar ya da sağlamaz diye bir garanti vermek doğru olmayacaktır. Merkezi işletecek olan kişinin finans yönetimi, pazarlaması ve iş için ayıracak olduğu bütçe bu konuda belirleyici olacaktır.

Neslim Güngen Bayilik Başvurusu - Bayilik ( Franchise ) Ücreti - Şartları 2023
Neslim Güngen Bayilik Başvurusu – Bayilik ( Franchise ) Ücreti – Şartları 2024

Neslim Güngen Güzellik Merkezi bayiliği açmak isteyen kişilere öncelikle gerekli eğitimler verilmektedir. Bu süreç içinde açılacak olan yerler hazırlanır. Eğitimi alan kişiler zaman içinde kendilerini geliştirerek işlerinde daha başarılı bir hale gelebilir. Neslim Güngen bayiliği açarak kazanmak isteyen kişilerin bu kazancı istedikleri şekilde kazanması tamamen kendi ellerindedir.

Guncelbasvuru.com içeriklerini herhangi bir mecrada izinsiz kullanmak telif ihlalidir. Aktif link vererek sitemizi kaynak olarak gösterip içeriklerimizden alıntı yapabilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir