1. Anasayfa
  2. Bayilik Başvuruları

Tavuk Döner Bayiliği Veren Firmalar Nelerdir? Döner Bayilik Başvurusu 2023

Tavuk Döner Bayiliği Veren Firmalar Nelerdir? Döner Bayilik Başvurusu 2023
Tavuk Döner Bayiliği Veren Firmalar Nelerdir, Döner Bayilik Başvurusu 2023
0

Tavuk Döner Bayiliği Veren Firmalar Nelerdir? Tavuk dönerciler, son zamanlarda popülerliklerini arttırmak için bayilik sistemine geçmiştir. Bayilik veren et tavuk dönercilerin şartları, işletme ve bayilik alacak kişi ya da şirket arasında yapılan anlaşma doğrultusunda değişebilir.

Tavuk Döner Bayiliği Veren Firmalar Nelerdir? Döner Bayilik Başvurusu

Tavuk döner bayiliği için gereken şartlar genel olarak, gerekli ticari kimlik ve belgelerin sağlanması, ürünlerin güvenilir ve hijyenik şartlarla satılması, ürünlerin satış fiyatlarının ve firma kampanyalarının düzenli olarak belirlenmesi, işletme alanının belirli bir standartta tutulması ve mevzuatlarla ilgili gerekli düzenlemelerin yerine getirilmesi olarak sıralanabilir.Genellikle, bayilik veren et tavuk dönerciler aşağıdaki şartları talep edebilir:

  • Bayilik alacak kişi ya da şirketin, işletmenin belirlediği ürünleri satma ve işletmenin standartlarını karşılama sözü vermesi
  • Bayilik alacak kişi ya da şirketin, işletmenin belirlediği bayilik bedelini ödemesi
  • Bayilik alacak kişi ya da şirketin, işletmenin belirlediği lokasyonlarda dükkan açma hakkına sahip olması
  • Bayilik alacak kişi ya da şirketin, işletmenin belirlediği ürünleri satarken işletmenin marka kullanım kurallarına uyması

Bayilik veren tavuk dönerciler, bayilik alacak kişi ya da şirketlerle yapacakları anlaşmaları yazılı olarak yapmayı tercih edebilirler. Bu anlaşma, bayilik alacak kişi ya da şirketin işletmeyle olan yükümlülüklerini ve haklarını belirtir.

Maydonoz Döner Bayiliği Nasıl Alınır?

Maydonoz Döner bayiliğine başvuru için öncelikle  www.maydonozdoner.com/franchise-basvuru-formu/ adresinde yer alan başvuru formunun doldurulması gerekmektedir. Formdaki bilgiler doldurulduktan sonra bilgilerin uygunluğu Maydonoz Döner ekiplerince kontrol edilecek ve uygun bulunması durumunda tarafınızla görüşme sağlanacaktır. Bu ön görüşmenin olumlu geçmesi durumunda Maydonoz Döner tarafından mağazanın lokasyon analizi ve fizibilite çalışması yapılarak proje onayı süreci başlatılacaktır. Böylece Maydonoz Döner bayiliği başvurusunun ön süreci tamamlanmış olacaktır.

Maydonoz Döner Bayilik Süreci Nasıl?

Anahtar teslim bayilik konseptini benimseyen Maydonoz Döner, inşaat ve tadilat işlemlerinin ardından çalışanlarınıza gerekli bilgilendirmelerin yapıldığı bir eğitim süreci sonrasında demo satışlarla bu eğitimleri tamamlar ve mağazanın resmi açılışını onaylar.

Maydonoz Döner, 20 yıllık sektör  ve 15 yıllık bayilik tecrübesine dayanarak verdiği eğitimler sayesinde yatırım sermayenizin mağazanın konumuna göre değişiklik gösterme ihtimaliyle birlikte 12 ile 18 ay arasında olacağını ön görmektedir. Mağaza ciroları üzerinden komisyon almayan Maydonoz Döner bunun yerine isim hakkı ödemesi talep etmektedir.

Maydonoz Döner bayilik sürecinde, anahtar teslim bayilik konseptiyle toplam yatırım maliyeti KDV hariç 1.500.000 Türk Lirasından başlamakta ve bayilik süresi 5 yıl + 5 yıl şeklinde sunulmaktadır.

Tavuk Döner Bayiliği Veren Firmalar Nelerdir, Döner Bayilik Başvurusu
Tavuk Döner Bayiliği Veren Firmalar Nelerdir, Döner Bayilik Başvurusu

Hot Döner Bayiliği Nasıl Alınır?

27 ilde 80 mağaza ile hizmet veren Hot Döner bayiliğine başvurmak için www.hotdoner.com/franchise adresinde yer alan Başvuru Formu butonu aracılığıyla formu eksiksiz doldurmak gerekiyor. Doldurulan form sonrasında tarafınızla irtibat kuran Hot Döner, HOT Akademi adıyla yürüttüğü proje yönetim sistemi aracılığıyla bütün mazağaza kurulum sürecine yardım etmektedir. Bu proje yönetim sistemi kapsamında, kurulacak olan mağazanın lokasyonundan çalışacak personele kadar her türlü ihtiyaç ve gereklilik, simülasyondan geçirilerek gerçeğe en yakın sonuçlar bayi adayına sunulmaktadır. Böylece Hot Döner bayi adayının yatırımından nasıl bir geri dönüş alabileceği gözlemlenerek, taraflar mutabıkatına gidilmektedir. Projenin olumlu sonuçlanması sonrasında yine gerekli eğitimler ve reklam desteği sunan Hot Döner, yeni bayilerinin karlılık oranlarını yükseltmeyi hedeflemektedir.

Bereket Döner Bayiliği Nasıl Alınır?

Bereket Döner bayiliği almak için de izlenilecek ilk yok yine bereketdoner.com.tr/franchise adresinde yer alan formu doldurmaktır.  1988 yılında faaliyete başlayan Bereket Döner 90’dan fazla bayisiyle müşteri memnuniyetine verdiği değer ve yüksek hijyen standartlarına uygun adayların bayilik başvurusunu derğerlendirmektedir.

Form doldurulduktan sonra Bereket Döner ile gerçekleştirilecek Bereket Döner Bayiliği ön görüşme de bayilik ücretinin yanında banka teminatı da istenilmektedir. Böylece aday bayinin yüklü yatırım yapmasındansa banka destekli bir yatırımla daha hızlı büyümesi amaçlanmaktadır.

Bereket Döner Bayilik Seçenekleri Nelerdir?

Müşteri memnuniyetine büyük önem veren Bereket Döner bayiliği restorant konseptinin de ötesine geçerek karavan mağaza modelinde de bayilik seçeneği sunmaktadır. Bunun dışarısında en az 15 metrekarelik küçük, en az 25 metrekarelik orta ve en az 80 metrekarelik büyük ölçekli restorantlar ile 300 metrekare üzeri A-La Carte restorant seçenekleriyle Bereket Döner bayilik seçenekleri sunulmaktadır.

Bereket Döner tavuk döner bayilik başvurusunda en önemli kıstas mağazanın ebatları ve konumu olduğundan bayilik ücretleri de bu kriterlere bağlı olarak 250.000 ila 300.000 aralığında değişiklik göstermektedir. Buna karşılık Bereket Döner bayiliklerinden beklenilen aylık ciro tutarları 500.000 türk lirasına kadar çıkabilmektedir.

Tavuk Döner Bayiliği Veren Firmalar Nelerdir, Döner Bayilik Başvurusu 2023
Tavuk Döner Bayiliği Veren Firmalar Nelerdir, Döner Bayilik Başvurusu 2023

Guncelbasvuru.com içeriklerini herhangi bir mecrada izinsiz kullanmak telif ihlalidir. Aktif link vererek sitemizi kaynak olarak gösterip içeriklerimizden alıntı yapabilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir