1. Anasayfa
 2. İş Başvuruları

Trendyol İş Başvurusu – Başvuru Formu ve Şartları 2023

Trendyol İş Başvurusu – Başvuru Formu ve Şartları 2023
0

Trendyol İş Başvurusu – Başvuru Formu ve Şartları 2023

Trendyol İş Başvurusu – Başvuru Formu ve Şartları Nelerdir? Trendyol, Demet Mutlu tarafından 2010 yılında kurulmuş olan bir online alışveriş platformudur. Trendyol Türkiye’de en çok kullanılan online alışveriş platformudur ve yerli bir marka olması ile de müşterilerin beğenini kazanmış durumdadır. Buna ek olarak Trendyol iade gibi hizmetleri ile de kullanıcıya güvenli online alışveriş vaat eder. 2020 yılında Trendyol online alışveriş hizmetine ek olarak yemek siparişi hizmeti alanında da faaliyet göstermeye başlamıştır.

Trendyol çok büyük bir şirket olduğu için çeşitli alanlarda iş gücüne ihtiyaç duyan bir şirkettir. Trendyol iş başvurusu yaparak siz de Trendyol şirket bünyesinde çalışma imkânı yakalama şansına sahip olursunuz. Trendyol şirket bünyesinde çalışabileceğiniz iş pozisyonlarının başvuru formları ve şartları iş pozisyonları arasında değişiklik gösterebilir. Trendyol şirketinde çalışabileceğiniz işlerde genellikle aranan şartlar şu şekildedir:

 • 18 yaşında ya da 18 yaşının üzerinde olmak
 • Adli sicil kaydınızın bulunmaması
 • Çeşitli pozisyonlar için gerekli ehliyet ya da üniversite diploması gibi şeylere sahip olmak
 • Takım çalışmasına yatkın olmak

Trendyol Home Office İş Başvurusu

Trendyol home Office olarak çalışabileceğiniz bazı iş pozisyonlarına dair başvuru ilanlarını çeşitli dönemlerde kendi sitesinden ya da unisbul.com gibi siteler üzerinden yayınlar. Trendyol bünyesinde home office çalışabileceğiniz pozisyonlarda çalışarak yol ve yemek gibi çeşitli iş masraflarından kâr elde etmiş olursunuz. Buna ek olarak Trendyol şirket bünyesi altında evden çalışacağınız işlerde evinizin konforunda çalışmış olursunuz. Hatta buna ek olarak Trendyol home office çalışabileceğiniz bazı iş pozisyonlarında sadece evden de değil farklı yerlerden de gerekli ekipmanlarınız ile çalışabilme olanağınız bulunur. Trendyol çatısı altında home office çalışma imkânınız bulunan iş pozisyonları şunlardır:

Trendyol Canlı Destek Müşteri Temsilciliği

Trendyol canlı destek müşteri temsilcileri Trendyol’un müşterilerine çeşitli konularda yardımcı olan kişilerdir. Trendyol canlı destek müşteri temsilcileri müşterilerin çeşitli talep ve şikayet gibi geri dönütlerini yanıtlarlar ve onlara yardımcı olmaya çalışırlar. Trendol canlı destek müşteri temsilciliği yapmanız durumunda evinizden ya da dilediğiniz yerden bilgisayarınız ya da telefonunuz aracılığı ile işlerinizi yürütebilme olanağınız bulunur.

Trendyol İş Başvurusu – Başvuru Formu ve Şartları 2022- 2023

Trendyol iş başvurusu ilanları arasında zaman zaman canlı destek müşteri temsilciliği ilanına denk gelebilirsiniz. Trendyol canlı destek müşteri temsilcileri çağrı merkezi müşteri temsilcilerinin aksine müşterilere yazılı destek kanalı üzerinden yanıt verirler. Canlı Destek müşteri temsilcisi olmak için Türkçenin genel yazım kurallarına hakim olmanız gerekir. Buna ek olarak klavye kullanma hızınızın da yüksek olması müşterilere daha hızlı bir şekilde hizmet verebilmeniz açısından önemlidir. Trendyol, canlı destek müşteri temsilcilerine işin getirdiği sorumlulukların gerektirdiği cihaz ve eğitimleri vererek onlara kolaylık sağlar. Trendyol canlı destek müşteri temsilcisi olursanız 6170 ila 7710 TL değer aralığında maaş alabilirsiniz. Trendyol canlı destek müşteri temsilciliğinde aranan şartlar şunlardır:

 • 18 Yaşında ya da 18 yaşının üzerinde olmak
 • Türkiye Cumhuriyeti Devleti vatandaşlığına sahip olmak
 • Hızlı bir şekilde problem çözebilme yeteneğine sahip olmanız
 • Konuşmaların kayıt altına alınması konusunda gerekli işlemleri sağlayabilmek
 • En az lise mezunu olmak
 • Türkçe ve yazım kurallarına uyumlu bir biçimde chat yapabiliyor olmanız
 • Yazılı iletişim konusunda kuvvetli yeteneklere sahip olmak
 • İş pozisyonunun gerektirebileceği gerekli eğitimleri almış olmak ya da duruma göre almayı ve çeşitli sınavlara girmeyi kabul etmek

Trendyol Çağrı Merkezi Müşteri Temsilciği

Trendyol çağrı merkezi müşteri temsilcileri çağrı merkezine gelen aramaları yanıtlamak ile mükellef olan kişilerdir. Bu kişiler yazılı kanal müşteri temsilcilerinin aksine müşterilere çağrı yolu ile destek sağlayan kişilerdir. Trendyol çağrı merkezi müşteri temsilcileri sözlü iletişimde iyi olan kişiler olmalıdır. Bu kişilerin diksiyonları ve Türkçeleri kuvvetli olmalıdır.

Trendyol İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Trendyol iş başvurusu yapmak için Trendyol şirketinin kendi sitesinde ya da kariyer.net gibi iş bulma sitelerinde yayınladığı iş başvuru ilanlarını takip etmeniz gerekir. İş başvurusu yaparken CV’niz gibi gerekli belgeleri ilan üzerinde istenen formatta yollamanız gerekir. Trendyol iş başvuru yaparken istenen belgeler şunlardır:

 • İş başvurusu yapan kişinin nüfus cüzdanı sureti
 • İş başvurusu yapan kişinin adli sicil kaydı
 • En az lise diploması
 • Engelli işçiler için engel raporu
 • Engelli işçiler için engellilik indiriminden yararlanılması için Vergi Daire Başkanlığından durumun onay belgesi
 • İş-Kur üzerinden başvuru yapan kişiler için müracaat evrak kaydı

Trendyol İş Başvurusu – Başvuru Formu ve Şartları 2023

Guncelbasvuru.com içeriklerini herhangi bir mecrada izinsiz kullanmak telif ihlalidir. Aktif link vererek sitemizi kaynak olarak gösterip içeriklerimizden alıntı yapabilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir