1. Anasayfa
 2. Haberler

Zaim Usta Menü Fiyatları Nedir? 2023

Zaim Usta Menü Fiyatları Nedir? 2023
Zaim Usta Menü Fiyatları Nedir? 2023
0

Zaim usta menü fiyatları nedir sorusunu merak eden lezzet tutkunları için piyasa fiyatlarına göre çok uygun İzmir’in göbeğinde damak tadı olanların bir numaralı uğrak noktası olmayı sürdürüyor. Küçük bir esnaf lokantası olarak işe başlayan ancak sunduğu leziz, taze ve kaliteli ürünlerle müşterilerinin gözbebeği haline gelmiştir.

Zaim Usta Menü Fiyatları Nedir?

Hem işletmede hem de eve paket serviste aynı özeni gösteren ve asla kendinden ödün vermeyen bir kurumdur. Hem ana yemekler hem de salata ve meze çeşitleriyle göz dolduran menüsü hem göze hem de damağa hitap etmektedir. Et yemekleri konusunda da müşterileri tarafından tam not alan ve kendini geliştirmeyi prensip edinmiş bir mekândır.

Zaim Usta Menü Fiyatları Nedir? 2023
Zaim Usta Menü Fiyatları Nedir? 2023

Zaim Usta’da Ne Yenir?

Zaim Usta’da ne yenir diye soranlar için şunu söylemeliyiz ki Zaim Usta’da ne yenmez diye sorulsa kulağa daha hoş gelir. Ülkenin ekonomik şartlarına göre fiyatlar ve zamlar maksimum olsa da bu restorantta fiyatlar dört mevsim minimumdur. Tüketicilerinin bütçe dostu olarak gösterdiği bu eşsiz mekân farklı damak tatlarına aynı anda hitap edebilmesi yönünden çok mühimdir. Neler tercih edebileceğinize göre şöyle bir liste verebilmemiz mümkündür:

 • Kuzu gerdan
 • Kuzu incik
 • Dana etliler
 • Etsiz sebzeler
 • Kuru fasülye nohut ikilisi
 • Pilav üstü döner
 • Döner İskender
 • Köfte porsiyon
 • Kelle paça
 • İşkembe yahni
 • Pilav, cacık veya yoğurt
 • Rosto
 • Salata çeşitleri
 • Ve tatlılar tatmanız için sizleri bekliyor.
Zaim Usta Menü Fiyatları Nedir? 2023
Zaim Usta Menü Fiyatları Nedir? 2023

Zaim Usta Hangi Günler Açık?

Zaim Usta hangi günler açık diye merak edenler için üzülerek pazar günleri kapalı olduğunu söylemeliyiz. Özellikle et konusunda uzmanlığa sahip olan mekânda farklı tercihlere hitap da edilmektedir. Sabah 8.00 ile 17.00 arasında hizmet vermekte olup yılların tecrübesi ile her gün daha da müşteri portföyünü artırma, olumlu görüşleri geliştirme yolunda önemli atılımlar yapmaktadır.

Öğle saatlerinde yemek molası gibi saatlerde daha yoğun olduğu bilinmektedir. Restorana kendiniz gidip yemeğinizi söyleyip orada yemek isteyebileceğiniz gibi daha erken bir saatte eve ya da iş yerine sipariş verip aynı sıcaklıkta, hızlı teslimatla da yiyebilmeniz mümkündür. Lezzet arayanlara her yol Zaim Usta’dır.

Zaim Usta Menü Fiyatları Nedir? 2023
Zaim Usta Menü Fiyatları Nedir? 2023

İzmir Zaim Usta Nereli?

İzmir Zaim Usta nereli? Sorusu mekânı bilen ve yemeklerinin tadına aşina olan müdavimleri tarafından araştırma konusu olmaktadır. Aslen İstanbul Gaziosmanpaşalı olup yıllardır İzmir’de ikamet etmekte ve çalışmaktadır. Mesleğe küçük yaşta usta-çırak ilişkisiyle başlayan ve sektöre çokça eleman yetiştiren usta baharat kullanma konusunda da meslektaşlarına taş çıkartmaktadır. Et konusundaki uzmanlığı farklı tat ve dokularda, farklı pişirme teknikleriyle sunmaktadır. Müşterinin ne istediğini daha o istemeden anlayan bir lezzet sarrafıdır. Eğer İzmir’de yaşıyorsanız çok şanslısınız değilseniz de yolunuz İzmir’e düşerse mutlaka gitmeniz gereken bir mekân olduğunu söylemek zorundayız. Açık büfe tarzındaki sunumu ile müşterilerinden tam not alan farklı yörelerden esintilerle onları tatlandıran uzman bir aşçı ile tanışmanız size ayrı bir tat katacaktır.

Guncelbasvuru.com içeriklerini herhangi bir mecrada izinsiz kullanmak telif ihlalidir. Aktif link vererek sitemizi kaynak olarak gösterip içeriklerimizden alıntı yapabilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir