1. Anasayfa
  2. Haberler

Hasan Can Konuşanlar Bilet Fiyatları? 2023

Hasan Can Konuşanlar Bilet Fiyatları? 2023
Hasan Can Konuşanlar Bilet Fiyatları?
0

Hasan Can Konuşanlar Bilet Fiyatları? Youtube platformu üzerinden kısa videolar çekerek gündeme gelen Hasancan kısa sürede büyük kitlelerin sevdiği isim haline gelmiştir. Yoğun ilgi gören programcının sunmuş olduğu eğlenceli programa konuk olarak katılmak isteyenler programa konuk olmanın şartları ve Hasan Can Konuşanlar bilet fiyatları konusunda araştırma yapmaktadır.

Hasan Can Konuşanlar Bilet Fiyatları? 2023

Exxen platformu ile anlaşma yapmasının ardından Hasan Can Kaya rekor izlenme oranlarına kavuşmuştur. Programa konuk olmak için belli şartların bulunmaktadır. Bu şartlar;

  • 18 yaşını doldurmuş olmak
  • Biletler, bileti satın alan kişiye özeldir
  • Programda oturma düzeni numarasız olarak ayarlanmaktadır
  • 2 bölüm olarak ayarlanan program süresi toplamda 3.5, 4 saat arasındadır

İstanbul’da çekimleri gerçekleştirilen program özellikle gençler tarafından büyük ilgi görmektedir. Programa konuk olmak isteyen kişilerin günler hatta aylar öncesinden bilet bulmaları gerekmektedir. Yoğun istek alan ve tekrarları bile oldukça yüksek izlenme rakamlarına ulaşan bu program, eğlenceli zaman geçirmek isteyenler için kusursuz bir alternatif olmaktadır. Hasan Can Kaya ile Konuşanlar programına katılmak isteyenlerin 275 TL bilet ücreti ödemesi gerekmektedir.

Hasan Can Konuşanlar Bilet Fiyatları? 2023
Hasan Can Konuşanlar Bilet Fiyatları? 2023

Hasan Can Konuşanlar Bilet Nasıl Alınır?

Sıra dışı eğlence programları arasında yer alan Hasan Can ile Konuşanlar programına katılmak ve keyifli anlar yaşamak isteyenler www. mobilet. com adresi üzerinden güvenli bir şekilde biletlerini alabilmektedirler.

Hasan Can Konuşanlar bileti almak için mobilet uygulamasını kullanmak yeterli olmaktadır. Yoğun katılım alan eğlence programı son zamanların en çok beğeni toplayan eğlence programları arasında yer almaktadır.

Eğlence programlarına konuk olarak katılmak programın tüm detayları ile kaçırılmadan izlenmesini sağlamaktadır. Bizzat programın ortamını yaşamak tv veya ekran karşısında izlemekten çok daha fazla keyif vericidir.

Her yaş grubundan herkes tarafından sevilen programa konuk olabilmek için 18 yaşından büyük olmak gibi bir kural bulunmaktadır. Kimi zaman programda 18 yaş üzeri konular ele alındığı için böyle bir kurala gereksinim duyulmuştur.

Hasan Can Konuşanlar Bilet Fiyatları?
Hasan Can Konuşanlar Bilet Fiyatları?

Hasan Can Konuşanlar Ünlü İsimleri Konuk Ediyor

Zaman zaman ünlü isimlere programında yer veren komedyen Hasan Can, programa başladığında yaptıklarının bu kadar büyük ses getireceğini düşünmemişti. Şimdilerde herkes tarafından oldukça fazla sevilen ve programları oldukça büyük ilgi gören ünlü komedyen programlarında konukları ile olan hoş diyalogları ve esprili konuları ile her geçen gün daha fazla isminden bahsettirmektedir.

Sevdiğiniz ünlü ismin Hasan Can Konuşanlar programına davetli olduğunu öğrenmeniz halinde bu programa konuk olmak isteyebilirsiniz. Ancak şunu bilmenizde fayda var ki programın biletlerine sahip olmak için kimi zaman aylar öncesinden bilet almak gerekmektedir.

Sinema ve tiyatro gibi aktivitelere alternatif olarak da değerlendirilebilecek olan Hasan Can Koşuşanlar programı güncel konuları esprili bir biçimde ele alarak keyifli anlar sunmaktadır. katılımcıların hoş zaman geçirdiği programa katılmak için sinema veya tiyatro bileti fiyatı ile eşdeğer ücretler ödemek yeterli olmaktadır.

Hasan Can Konuşanlar Bilet Fiyatları?
Hasan Can Konuşanlar Bilet Fiyatları?

Guncelbasvuru.com içeriklerini herhangi bir mecrada izinsiz kullanmak telif ihlalidir. Aktif link vererek sitemizi kaynak olarak gösterip içeriklerimizden alıntı yapabilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir