1. Anasayfa
  2. İş Başvuruları

Vestel İş Başvurusu Nasıl Yapılır? Başvuru Formu 2023

Vestel İş Başvurusu Nasıl Yapılır? Başvuru Formu 2023
Vestel İş Başvurusu Nasıl Yapılır? Başvuru Formu 2023
0

Vestel İş Başvurusu Nasıl Yapılır? Vestel iş başvurusu yapmanın nasıl olduğu herkes tarafından merak edilir. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da yayınlanan ilanlara göre çalışmak isteyen kişilere iş imkanları sunuluyor. Vestel iş ilanları yayınlandıkça güncel bir şekilde personel alımlarının takip edilmesi mümkündür. Dünya çapında ünlü bir marka olma yolunda ilerleyen Vestel, kadrosuna deneyimli ve profesyonel kişileri katmaya devam ediyor.

Vestel İş Başvurusu Nasıl Yapılır? Başvuru Formu 2023

15’i yurtdışında olmak üzere toplam 24 şirketten oluşan Vestel, dünyaca ünlü standartları bünyesinde barındırıyor. Yenilikçi ve kaliteli ürünleri ve geniş vizyonu sebebiyle yalnızca ülkemizde değil globalde de iyi bir markadır. Güçlü bir şirket olmasından dolayı teknoloji anlamında Türkiye’nin simgelerinden olmayı başarmıştır. 158 ülkeye yapmış olduğu ihracatlar ile birlikte teknolojik anlamda yol kat etmiştir. Aynı zamanda 23 yıldır ülkemizde ihracat şampiyonu olmuştur.

Bünyesinde yaklaşık olarak 19 bin personelin bulunduğu bu şirket, istihdamı da oldukça artırmıştır. Ülkeyi oldukça iyi şekilde temsil etmektedir. Avrupa’nın da en büyük fabrikalarından biri yani Vestel City’inin sahipliğini yapmaktadır. Uluslararası bir şirket konumunda olmasından dolayı önemli bir yere sahiptir. Bununla birlikte 6 yılı aşkın bir süredir hizmet vermeye devam eden Vestel City, Endüstri 4.0 dönüşümünü yüzde 90 oranında tamamlamış durumdadır.

Birçok belgesele konu olmuştur. Türkiye’nin tek markasıdır. Aynı zamanda TPM Özel Ödülü’nü kazanmıştır. Teknoloji üretimindeki gücü de çeşitli AR-GE çalışmaları ile geliştirilmiştir. Bu kadar kapsamlı bir şirketin elbette gelişmiş yeteneklere sahip personellere ihtiyacı vardır. Ekonomiye de katkı sağlamak amacıyla personel alımlarını artıran Vestel, sürdürülebilirlik konusunda gelişmelere imza atmıştır. Firma genel anlamda tüketicinin ihtiyacına direkt olarak cevap vermektedir. Talepleri en iyi ve en hızlı cevaplamaktadır.

Vestel İş Başvurusu Nasıl Yapılır? Başvuru Formu 2023
Vestel İş Başvurusu Nasıl Yapılır? Başvuru Formu 2023

Vestel İş Başvurusu

Vestel başvuru aldığı pozisyonları ile de dikkat çekmektedir. Firma genel anlamda açık pozisyonlar sunmaktadır. Bu açıdan bakıldığında satış uzmanı, mağaza yetkilisi, müşteri temsilcisi, digital marketing specialist, üretim elemanı, forklift operatörü, depo sorumlusu, depo görevlisi, güvenlik görevlisi, muhasebe uzmanı gibi çeşitli alanlarda alımlar vardır. Bu pozisyonlarda görev almak isteyen kişiler için iş başvurularını açan Vestel, alanında başarılı elemanlar ile çalışmalarına devam etmektedir.

Verilen bu ilanlar, genel anlamda üniversite mezunlarını kapsamaktadır.

İş başvurularında Vestel öncelikli olarak adayları belirli süreçlere tabii etmektedir. Daha sonrasında ise pozisyona uygunluk testi yapılmaktadır. Bu testlerde genel sıralama şöyledir:

  • Online genel yetenek seviye tespit sınavı
  • İnsan kaynakları mülakatı
  • Online ingilizce seviye tespit sınavı
  • Bölüm yöneticileri ile görüşmeler
  • Genel müdür ile görüşme
  • Onay süreci

Bu şekilde eğer süreçte başarılı olunursa işe adım gerçekleşir. Eğer aday onay almışsa ona iş teklifi yapılır. Görüşmeler gizlilik esasına göre değerlendirilir. Başvurularda objektif bir değerlendirme yapılır. Ardından işverenler tarafından sorunsuz bir sürecin başlaması, işin kazanılması sağlanır.

Neden Vestel?

Öncelikli olarak adayların bu konu hakkında birçok soru sorduğunu söylemek gerekir. Neden Vestel kariyer kapısını tercih etmeliyim, orada ne gibi ayrıcalıkların olacağı da sorulmaktadır. Vestel, Türkiye ve dünyada kendini kanıtlamış bir marka olma yolunda ilerlemektedir.

Ürünleri ve vermiş oldukları hizmetler ile ilgi kazanan şirket olumlu yönde bir müşteri alanına sahiptir. Kariyer planlama sürecinde olan her genç için de iyi bir istihdam alanıdır. Mevcut sistemleri ve getirmiş olduğu uygulamaları ile birlikte ön plana çıkmaktadır. Ayrıca yeni mezunların da uygun bir pozisyonda yer alması için gereken değerlendirmeleri yapmaktadırlar.

Performans değerlendirme süreçlerinden başarı ile sonuç almış kişilerin Vestel’de kariyer yapması iyi bir geleceğin kapılarını aralaması demektir. Böylelikle bol kazanç dolu bir dönemin başlayacağını da söylemek mümkündür. Özellikle bireylerin beklentilerine uygun şekilde hareket edilmesi konusunda Vestel oldukça kapsamlı bir alan sunmaktadır.

Vestel İş Başvurusu Nasıl Yapılır? Başvuru Formu 2023
Vestel İş Başvurusu Nasıl Yapılır? Başvuru Formu 2023

Bünyesinde barındırdığı bireylerin en iyi seviyelere gelmesi ve alanında deneyim kazanması için de Vestel çaba sarf etmektedir. Ayrıca kişilerin uzman oldukları konulara odaklanarak sorumluluk vermektedir. Üstün başarı gösteren çalışanlar ise genel anlamda genel müdürlükler tarafından ödüllendirilmektedir. Bu sebepten dolayı Vestel kariyer için uygun tercihlerden biri olmaktadır. Her geçen gün büyüyen kadrolarına bir yenisini ekleyen ve bunu da tamamıyla sevgi ve saygı çerçevesinde yapan Vestel alanında en iyisi olmak için çaba göstermeye devam etmektedirler.

Guncelbasvuru.com içeriklerini herhangi bir mecrada izinsiz kullanmak telif ihlalidir. Aktif link vererek sitemizi kaynak olarak gösterip içeriklerimizden alıntı yapabilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir