1. Anasayfa
  2. Haberler

Bim Yağ Fiyatları – Güncel Fiyat 2023

Bim Yağ Fiyatları – Güncel Fiyat 2023
Bim Yağ Fiyatları - Güncel Fiyat 2023
0

Güncel Bim Yağ Fiyatları Ne Kadar? Hemen her öğünde yemeklerin içerisinde yer alan yağların fiyatları, artan gıda ürünleri fiyatlarından etkilenmektedir. Bu kadar sık bir şekilde kullanılan ürünleri en uygun fiyatlar ile satın almak isteyen bireyler piyasa araştırması yapmakta ve en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlar ile satın almayı amaçlamaktadır.

Bim Yağ Fiyatları Güncel Fiyat

Türkiye’de binlerce şubesi bulunan ve oldukça popüler olan zincir marketlerden biri olan BİM marketlerde de yağ satışı yapılmaktadır. Bu zincir market, diğer marketlere kıyasla tüm ürünleri daha uygun fiyatlara satarak maddi bakımdan kötü durumda olan kişilerin de ihtiyaçlarını karşılayabilmesine imkan sağlamaktadır.

Market fiyat araştırması yapan kişiler tarafından en merak edilen sorulardan biri olan BİM yağ fiyatları nasıldır sorusunun cevabına gelin birlikte bakalım.

Bim Yağ Fiyatları - Güncel Fiyat 2023
Bim Yağ Fiyatları – Güncel Fiyat 2023

BİM Güncel Yağ Fiyatları

BİM marketlerde çeşitli markalara ait yağların satışı yapılmaktadır. Herhangi bir ürün almadan önce fiyatlar için araştırma yapan kişiler BİM güncel yağ fiyatları yazımızı inceleyerek yağların fiyatına ulaşabilir. Yağ fiyatları genel olarak aşağıdaki gibidir:

  • BİM’de satışı yapılan ve en sık tercih edilen markalardan biri olan Yudum ayçiçek yağı 2 ve 5 litrelik şişelerde satılmaktadır. Küçük şişelerin fiyatı 92 lira iken 5 litrelik şişeler ise 181 liradan satılmaktadır.
  • Sole ayçiçek yağının 1 litresi 42 lira, 2 litresi 89 lira iken 5 litresi 165 lira olarak satışa sunulmaktadır.
  • Orkide ayçiçek yağı 5 litrelik paketlerde satılmaktadır ve güncel fiyatı 207 liradır.
  • Abalı ayçiçek yağının 2 litresi 85 lira, 5 litresi ise 195 liradır.
  • Biryağ markasına ait 2 litrelik ayçiçek yağının satış fiyatı 81 liradır.
  • Sırım Riviera zeytinyağı 1 litresi 95 liradan 2 litresi ise 180 liradan satılmaktadır.
  • Sırım Natürel sızma zeytinyağı 1 litrelik şişesi 110 liralık fiyatı ile raflarda yerini almaktadır.
  • Sunar mısır yağı 2 litrelik şişenin fiyatı ise 90 liradır.

BİM Yağ Fiyatları Uygun mu?

BİM yağ fiyatları uygun mu sorusunun cevabı evet uygundur şeklindedir. Çünkü BİM marketler, artan ürün fiyatlarını müşterinin minimum şekilde etkileneceği halde fiyatlara yansıtmaktadır. Piyasadaki pek çok markete göre yağ da dahil olmak üzere pek çok ürün daha uygun fiyatlar ile alıcısı ile buluşturulmaktadır.

Bim Yağ Fiyatları - Güncel Fiyat 2023
Bim Yağ Fiyatları – Güncel Fiyat 2023

BİM Yağları Nelerdir Hangi Yağ Çeşitleri Bulunur?

BİM marketleri, müşterilerine çeşitli yağ seçenekleri sunmaktadır. Günümüzde bu yağlar, farklı marka ve çeşitlerde olabilirler. BİM marketlerinde satılan yağ seçenekleri şunlar olabilir;

Ayçiçek Yağı:

BİM ayçiçek yağı, en popüler yağlardan biridir ve mutfaklarda sıkça kullanılır. BİM marketlerinde, farklı marka ve boyutlarda Ayçiçek yağı seçenekleri bulunmaktadır.

Zeytinyağı:

BİM zeytinyağı, sağlıklı beslenme açısından oldukça önemlidir. BİM marketlerinde, farklı marka ve boyutlarda zeytinyağı seçenekleri bulunmaktadır.

Margarin:

BİM Sole- Bizim Margarin, yemek yapmak, pişirmek veya fırınlanmış ürünlerde kullanmak için idealdir. BİM marketlerinde farklı marka ve boyutlarda margarin seçenekleri bulunmaktadır.

Tereyağı:

Tereyağı, özellikle hamurlu yiyeceklerde ve kahvaltılarında sıkça kullanılır. BİM marketlerinde farklı marka ve boyutlarda tereyağı seçenekleri bulunmaktadır.

Mısırözü yağı:

Mısırözü yağı, pişirme yağı olarak kullanılabilir ve yüksek miktarda doymamış yağ asitleri içerir. BİM marketlerinde farklı marka ve boyutlarda mısırözü yağı seçenekleri bulunmaktadır.

BİM marketleri, farklı marka ve boyutlarda yağ seçenekleri sunarak müşterilerinin farklı ihtiyaçlarını karşılamayı hedefler. Bunun yanı sıra, BİM marketlerinde düzenli olarak indirimler yapıldığı için müşteriler, yağ fiyatlarında da avantajlı kampanyalardan yararlanabilirler.

Bim Yağ Fiyatları - Güncel Fiyat 2023
Bim Yağ Fiyatları – Güncel Fiyat 2023

Guncelbasvuru.com içeriklerini herhangi bir mecrada izinsiz kullanmak telif ihlalidir. Aktif link vererek sitemizi kaynak olarak gösterip içeriklerimizden alıntı yapabilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir