1. Anasayfa
 2. Bayilik Başvuruları

Bursa Ekmek BESAŞ Bayilik Başvurusu, Ücreti, Şartları 2023

Bursa Ekmek BESAŞ Bayilik Başvurusu, Ücreti, Şartları 2023
Bursa Ekmek BESAŞ Bayilik Başvurusu, Ücreti, Şartları 2023
0

Bursa Ekmek BESAŞ Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır? Bayilik alarak iş kurmak isteyen kişi sayısı her geçen gün artmakla birlikte bu alanda tercih edilebilecek firma seçeneklerinin de oldukça zahmetli olduğunu görmek mümkündür. Özellikle dünya çapında ünlenmiş olan firmaların bayiliğini satın almak ve bu alanda iş kurmak oldukça maliyetli bir hale gelmiştir. Ancak daha küçük çaplı bayilikler satın alarak da kendinize yeni iş kurabilirsiniz.

Bursa Ekmek BESAŞ Bayilik Başvurusu, Ücreti, Şartları

Örnek vermek gerekirse Bursa Ekmek BESAŞ bayilik başvurusu, bahsi geçen şehirde yaşayan bireylerin dikkatini çeken detaylardan birisidir. Bursa Halk Ekmek olarak bilinen bu firmanın bayiliğini satın alarak iş kurmak hem oldukça kolay hem de kazançlı olabilmektedir. Bunun için bayiliği nasıl satın alacağınızı ve ne gibi şartlara sahip olmanız gerektiğini bilmelisiniz.

Aşağıda yer alan alt başlıkları incelediğinizde bahsi geçen bu firmanın bayiliğini nasıl satın almanız gerektiğini öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda şartlar ve diğer tüm süreç hakkında da merak ettiğiniz diğer detaylara ulaşmanız mümkündür.

Bursa Ekmek BESAŞ Bayilik Başvurusu, Ücreti, Şartları 2023
Bursa Ekmek BESAŞ Bayilik Başvurusu, Ücreti, Şartları 2023

BESAŞ Bayilik Nasıl Alınır?

BESAŞ bayilik nasıl alınır sorusu, yukarıda açıklanan konu kapsamında ilk olarak araştırılan detaylardan birisidir. Bayilik alarak iş kurmanın her daim kazançlı olacağını düşünen kişiler, fazla sermaye gerektirmeyen bu seçeneği değerlendirmektedir. Zira bu firmaya ait yeni bir şube açıldığında kişi için oldukça kazançlı sonuçlar elde etmek mümkündür.

Sadece ekmek ve çeşitlerinin satılmadığı bu firmada diğer pek çok unlu mamullerin yer alması, bayilik fikirlerinin kesinleşmesine neden olmaktadır. Peki, bu firmaya ait bayiliği satın alma nasıl gerçekleşir?

 • Bayilik almak isteyen kişiler, gerekli şartları sağladıkları takdirde, internet üzerinden veya direkt olarak BESAŞ’ı ziyaret ederek başvuru formunu doldurmalıdır.
 • Başvuruda bulunan kişiye siparişler, kuponlar ve sevkiyat ile alakalı gerekli olan tüm bilgiler verilir.
 • BESAŞ, şube açılmak istenen konuma görevli birini gönderir ve gerekli olan incelemeler gerçekleştirilir.
 • Yapılan inceleme sonrasında yazılı olarak yapılan müracaat değerlendirilir ve olumlu sonuçlanması halinde kişiden belli başlı evraklar istenerek sözleşme imzalanır.

Sıralanan bu adımların tamamlanması ile birlikte başvurunun olumlu bir şekilde sonuçlanabileceğini görebilirsiniz. Kalan kısımlarda sizlerden talep edilen belgeleri ilgili firmaya iletmeniz yeterli olacaktır.

Bursa Ekmek BESAŞ Bayilik Başvurusu, Ücreti, Şartları 2023
Bursa Ekmek BESAŞ Bayilik Başvurusu, Ücreti, Şartları 2023

BESAŞ Bayilik İçin Gerekli Olan Belgeler

Bir önceki başlıkta müracaat sistemi hakkında bilgi verilen BESAŞ, başvurunun olumlu bir şekilde sonuçlanmasına bağlı olarak hangi belgelerin temin edilmesi konusunda da sıklıkla araştırılmaktadır. BESAŞ bayilik için belgeler, bu konuda en çok araştırılan başlıklardan birisidir.

Bursa ilinde ilgili firmaya bağlı olarak unlu mamullerin satışını yapmak istediğinizde sizlerden talep edilecek olan belli başlı belgeler şu şekilde açıklanabilir:

 • Vergi levhası fotokopisi
 • İkametgah
 • Oda faaliyet belgesi fotokopisi
 • Nüfus cüzdanı fotokopisi
 • İş yeri açma ve çalıştırma ruhsatı fotokopisi
 • 3 adet vesikalık
 • İşletme kayıt belgesi fotokopisi
 • Yazarkasa fişi

Sıralanan bu belgelerin temin edilmesi ile birlikte hazırlanan sözleşmenin de onaylı olan bir örneğinin mutlaka bayi adayına verilmesi gerekmektedir. Böylece firma tarafından istenen belgeler eksiksiz bir şekilde hazırlanmış olacaktır.

Bahsi geçen firma tarafından belirlenen sermayeye sahip olduğunuzda bu adımları tamamlayarak sizler de başarılı bir iş yeri açma şansına sahip olabilirsiniz. Zira diğer pek çok bayilik veren firmaya kıyasla BESAŞ, bayilerin kazançlı çıkmasını da sağlamaktadır.

Bursa Ekmek BESAŞ Bayilik Başvurusu, Ücreti, Şartları 2023
Bursa Ekmek BESAŞ Bayilik Başvurusu, Ücreti, Şartları 2023

BESAŞ Bünyesinde Satılan Ürünler Nelerdir?

Daha önce de bahsedildiği gibi bünyesinde birbirinden farklı ürünler bulunduran BESAŞ, Bursa halkı tarafından sıklıkla tercih edilen bir firma haline gelmiştir. Yalnızca ekmek ve çeşitleri değil, aynı zamanda süt ve süt ürünleri gibi seçeneklere de sahip olan bu firma, bayilik açmak isteyen bireyler tarafından BESAŞ bünyesinde satılan ürünler nelerdir sorusu ile detaylı bir şekilde araştırılmaktadır.

Hem kaliteli hem de uygun fiyatlı olan bu ürün çeşitleri, ilgili firmanın tercih edilmesinde önemli bir rol oynamaktadır. Peki BESAŞ kapsamında satın alabileceğiniz ürünler nelerdir?

Ekmek ve çeşitleri, Ayçiçek yağı, çay, süt ve süt ürünleri, yumurta, bal ve zeytin bu firmada öne çıkan ürünlerdir. Her bir ürünün taze olması ve aynı zamanda uygun fiyatlı olması, insanların bu noktadan alışveriş yapmasını sağlamaktadır. Sizler de ilgili firmaya ait bayiliği satın alarak bu ürünlerin satışını yapabilir ve tercih edilen bir adres olabilirsiniz.

Guncelbasvuru.com içeriklerini herhangi bir mecrada izinsiz kullanmak telif ihlalidir. Aktif link vererek sitemizi kaynak olarak gösterip içeriklerimizden alıntı yapabilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir