1. Anasayfa
  2. Yardım Başvuruları

Altunkaya Yardım Başvurusu Nasıl Yapılır? Altunsa Yardım Kolisi 2023

Altunkaya Yardım Başvurusu Nasıl Yapılır? Altunsa Yardım Kolisi 2023
Altunkaya Yardım Başvurusu Nasıl Yapılır? Yardım Kolisi Başvuru 2023
0

Altunkaya Yardım Başvurusu Nasıl Yapılır? Altunkaya ve Mahmood da dahil olmak üzere pek çok markası ile bilinen Altunkaya Group tarafından yardıma muhtaç bireylere çeşitli yardımlar yapılmaktadır.

Altunkaya Yardım Başvurusu Nasıl Yapılır? Yardım Kolisi Başvuru

Bu yardımlar sayesinde özellikle Gaziantep, Mardin ve çevre illerdeki maddi durumu kötü ve yardıma muhtaç kişiler ve aileler tespit edilmekte, bu bireylerin temel ihtiyaçlarına yönelik hazırlanan koliler ile bu kişilerin masraflarının bir kısmı karşılanmaktadır.

Özellikle ramazan ayı öncesinde yaptığı yardımlar ile bilinen firma, ramazan kolisi dağıtımı yaparak maddi durumu kötü ailelerin güzel bir ramazan ayı geçirmesine yardımcı olmaktadır. Bu firmanın yapmış olduğu yardımlardan faydalanmak isteyen bireylerin Altunkaya yardım başvurusu yapması gerekmektedir. Pek çok sosyal sorumluluk projesinde yer alan ve dar gelirli ailelere binlerce liralık yardımlar yapan bu firmanın diğer yardım kampanyaları için firmanın iletişim numarası üzerinden ilgili birimler ile irtibat kurarak daha detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz.

Altunkaya Yardım Başvurusu Nasıl Yapılır? Yardım Kolisi Başvuru 2023
Altunkaya Yardım Başvurusu Nasıl Yapılır? Yardım Kolisi Başvuru 2023

Altunkaya Yardım Kolisi Başvuru Şartları

Altunkaya Group’un yapmış olduğu sosyal sorumluluk projelerinden haberdar olan bireyler tarafından en sık sorulan sorulardan biri Altunkaya yardım kolisi başvuru şartları ile ilgili olmaktadır. Bu firmanın yardım yapacağı ailelerde aranan şartlarını şu şekilde sıralamak mümkündür:

  • Firmanın bu yardım kampanyalarındaki temel amacı dar gelirli aileleri tespit etmek ve bu ailelerin ihtiyaçlarının bir kısmını karşılayarak masraf yüklerini hafifletmektir. Bu nedenle başvuru yapacak olan kişinin dar gelirli olması ve maddi bakımdan yardıma muhtaç olması gerekmektedir.
  • Firma özellikle Gaziantep, Mardin ve çevre illerdeki düşük gelirli aileleri hedeflemektedir. Bu nedenle başvuru yapan kişinin bu illerden birinde yaşıyor olması gerekmektedir. Aksi halde yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktı. Farklı illerde yaşayıp yardıma muhtaç olan bireyler kendi illerindeki yardım kampanyalarından faydalanmak için buradaki projeleri araştırıp başvuruda bulunabilirler.
  • Altunkaya yardım kolisi almak isteyen kişilere ulaşılabilmesi için bu kişiler tarafından bir başvuru formunun doldurulması gerekmektedir. Aksi halde firmanın maddi durumu kötü olan aileleri saptaması ve bu ailelere ulaşması mümkün değildir.

Yapılan başvurular değerlendirilmekte ve yardıma ihtiyacı olduğuna karar verilen ailelere tamamı Altunkaya Group markalarına ait ürünlerden oluşan bir yardım kolisi ulaştırılmaktadır.

Altunkaya Yardım Başvurusu Nasıl Yapılır? Yardım Kolisi Başvuru 2023
Altunkaya Yardım Başvurusu Nasıl Yapılır? Yardım Kolisi Başvuru 2023

Altunkaya Yardım Kolisi İçeriği

Altunkaya Group tarafından yardıma muhtaç ailelere yardım kolisi verildiğini öğrenen aileler tarafından en merak edilen konulardan biri de bu kolilerin içeriklerinin ne olduğudur.

Altunkaya yardım kolisi içeriği genel olarak mutfak erzaklarından oluşmaktadır. Bu koli içerisinde yer alan ürünler, bir ailenin bir aylık mutfak ihtiyaçları dikkate alınarak hazırlanmıştır ve koli içerisinde yer alan ürünlerin tamamı firmanın kendi markalarına ait ürünlerdir. Bu ürünler; sıvı yağ, çay, kuru fasülye, pirinç, makarna, helva, tahin, kahve, salça, mercimek, toz şeker, pekmez, zeytin ve çikolata gibi gıdalardır. Yer alan tüm ürünler sağlıklı içeriklere sahiptir ve her aileye bir adet koli verilmektedir. Firma tarafından hazırlanan bu koliler, yardıma muhtaç ailelerin belirtmiş oldukları adrese kadar firma personelleri aracılığı ile iletilmektedir.

Altunkaya Yardım Başvurusu Nasıl Yapılır? Yardım Kolisi Başvuru 2023
Altunkaya Yardım Başvurusu Nasıl Yapılır? Yardım Kolisi Başvuru 2023

Altunkaya Gıda Yardım Başvurusu

Altunkaya gıda yardım başvurusu yapmak isteyen kişiler, firmanın internet sitesine giriş yapmalıdır. Burada yer alan sosyal sorumluluk projelerinin altında yer alan uygun yardımı seçerek başvuru yapabilirler. Başvuru hakkında detaylı bilgi almak için firma iletişim numarasını kullanarak yetkililere ulaşmanız mümkündür.

Firmanın internet adresinde diğer her türlü yardım kampanyası hakkında da gerekli açıklamalar yer almaktadır. Böylelikle ihtiyaç sahipleri ihtiyaçlarına uygun olan yardım kampanyasını seçerek buraya kolaylıkla başvurabilir. İnternet üzerinden yapılan başvurular hızlı bir şekilde sonuçlandırılmakta ve başvuru sahiplerine gerekli bilgilendirmeler yapılmaktadır.

 

Guncelbasvuru.com içeriklerini herhangi bir mecrada izinsiz kullanmak telif ihlalidir. Aktif link vererek sitemizi kaynak olarak gösterip içeriklerimizden alıntı yapabilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir