1. Anasayfa
  2. Haberler

Bim Tavuk Fiyatları – Bütün Tavuk Ne Kadar? 2023

Bim Tavuk Fiyatları – Bütün Tavuk Ne Kadar? 2023
Bim Tavuk Fiyatları - Bütün Tavuk Ne Kadar?
0

Bim Tavuk Fiyatları Bütün Tavuk Ne Kadar? Uzmanlar, sağlıklı beslenmek isteyen her bireyin öğünlerinde mutlaka tavuğa yer vermesi gerektiğini ifade etmektedir. Fakat ne yazık ki artan gıda fiyatları nedeni ile bu durum kimi insanlar için mümkün olmamaktadır.

Bim Tavuk Fiyatları  Bütün Tavuk Ne Kadar?

Gıda ürünlerine sürekli olarak gelen zamlardan beyaz et çeşitleri de etkilenmekte ve insanlar bu ürünlere en uygun fiyatlarla ulaşabilmek için market market araştırma yapmaktadır. Tavuk da dahil olmak üzere pek çok gıda ürününü piyasaya göre daha uygun fiyatlar ile müşterisine sunan market zinciri BİM, artan fiyatları mümkün olan en uygun biçimde ürünlerine uygulayarak maddi durumu iyi olmayan kişilerin de her ürüne ulaşabilmesine yardımcı olmaktadır.

Bim Tavuk Fiyatları - Bütün Tavuk Ne Kadar?
Bim Tavuk Fiyatları – Bütün Tavuk Ne Kadar?

Bim Tavuk Fiyatları ve Çeşitleri

Bim tavuk çeşitleri, diğer pek çok market gibi oldukça fazladır. BİM marketlerde satılan tavuk çeşitlerini şu şekilde sıralayabiliriz:

  • piliç
  • kanat
  • pirzola
  • göğüs
  • baget
  • ızgara
  • tavuk but
Bim Tavuk Fiyatları - Bütün Tavuk Ne Kadar?
Bim Tavuk Fiyatları – Bütün Tavuk Ne Kadar?

Her türlü damak zevkine hitap eden bu farklı çeşitteki tavukların fiyatları da değişiklik göstermektedir. BİM güncel tavuk fiyatları yaklaşık olarak şu şekildedir:

Bim Tavuk TürleriFiyatları
Pirzola tavuk60,00 TL
Tavuk but60,00 TL
Tavuk göğüs50,00 TL
Bütün tavuk40,00 TL
Baget tavuk50,00 TL
Kanat ızgara50,00 TL

 

Bu fiyatlar güncel fiyatlar olup gıda ürünlerine herhangi bir zam yapılması halinde bu fiyatlarda da değişikliğe gidilebilmektedir.

Bim Tavuk Fiyatları - Bütün Tavuk Ne Kadar?
Bim Tavuk Fiyatları – Bütün Tavuk Ne Kadar?

BİM Tavuk Fiyatları Uygun mu?

En kaliteli ürünü en uygun fiyata satın almak isteyen her birey çeşitli marketlerdeki fiyatları karşılaştırarak piyasayı kontrol etmektedir. Bu bireyler tarafından en merak edilen konulardan biri BİM tavuk fiyatları uygun mu sorusudur. BİM market zinciri, diğer pek çok markete göre daha uygun fiyatlar sunmaktadır. Dolayısı ile bu sorunun cevabı evet BİM tavuk fiyatları uygundur olmaktadır.

Satılan ürünler uygun fiyatla satılmakta ve kesinlikle hijyenik ortamlarda üretilmektedir. Bu konuda müşterilerin kafasında herhangi bir soru işareti kalmamalıdır. Üretimden paketlemeye kadar her türlü adım kontrol edilmekte ve temiz ortamlarda bu işlemler gerçekleştirilmektedir. Tavukların kesilmesi işlemi de dinimize uygun bir şekilde gerçekleştirilmekte ve tüketiciye sunulmaktadır.

Guncelbasvuru.com içeriklerini herhangi bir mecrada izinsiz kullanmak telif ihlalidir. Aktif link vererek sitemizi kaynak olarak gösterip içeriklerimizden alıntı yapabilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir