1. Anasayfa
  2. Haberler

Bim Un Fiyatları – Güncel Fiyat 2023

Bim Un Fiyatları – Güncel Fiyat 2023
Bim Un Fiyatları - Güncel Fiyat 2023
0

Güncel Bim Un Fiyatları Nedir? Hemen her öğünümüzde tükettiğimiz ekmekten yaptığımız pasta kurabiyelere kadar pek çok gıda ürününün içerisinde un yer almaktadır. Artan gıda fiyatları nedeni ile maalesef ki un almak da diğer ürünlerde olduğu gibi zor hale gelmiştir. Tüketiciler, en kaliteli gıdaları en uygun fiyatlar ile satın alabilmek için piyasa araştırması yapmakta ve çeşitli marketlerin çeşitli markalarına ait un fiyatları öğrenilerek en hesaplı ürünler tercih edilmektedir.

Bim Un Fiyatları – Güncel Fiyat

Ülkemizde binlerce şubesi bulunan ve pek çok tüketici tarafından sık sık tercih edilen büyük market zincirlerinden biri olan BİM marketlerde farklı markaların farklı ağırlıktaki ürünleri raflarda yerini almaktadır. Tüketicilerin merak ettiği sorulardan biri olan BİM un fiyatları nedir sorusunun cevabına gelin yakından bakalım.

Bim Un Fiyatları - Güncel Fiyat 2023
Bim Un Fiyatları – Güncel Fiyat 2023

Güncel Un Fiyatları BİM

BİM market zincirinde satılan un markaları Efsane, Söke Özlüm, Tellioğlu ve Oba markalarıdır. Bu markaların 5 ve 10 kg’lık iki farklı çeşitleri vardır ve fiyatları şu şekildedir:

Bim Un TürleriFiyatları
Efsane un25-105 TL arası
Söke Özlüm un60 TL
Tellioğlu un150,00 TL
Oba un45,00 TL

 

  • Bim efsane un 2 kilogramlık fiyatları yaklaşık 25 liradır. Aynı markaya ait 5 kilogramlık paketlerde satılan unun fiyatı ise yaklaşık 55 liradır. Yine aynı markanın 10 kilogramlık paketlerde satışa sunulan ununun fiyatı ise 105 liradır.
  • Söke Özlüm markasına ait ve 5 kilogramlık paketlerde satılan unun fiyatı yaklaşık 60 liradır.
  • Tellioğlu markasının 10 kilogram un fiyatı yaklaşık 150 liradır.
  • Oba markasının 5 kilogramlık pakette raflarda yerini alan ürününün fiyatı ise yaklaşık 45 liradır.

Bu fiyatlar BİM güncel un fiyatları olup gıda ürünlerine yapılan zamlardan dolayı fiyatlar değişkenlik gösterebilmektedir. BİM tarafından yapılan indirim dönemlerinde bu ürünlerin bazılarında ciddi oranda indirim yapılmakta ve müşteriler daha uygun fiyatlar ile bu ürünleri satın alabilmektedir.

Bim Un Fiyatları - Güncel Fiyat 2023
Bim Un Fiyatları – Güncel Fiyat 2023

BİM Un Fiyatları Uygun mu?

Pek çok birey Bim un fiyatları uygun mu sorusunun yanıtını merak etmektedir. Piyasadaki marketler içerisinde un da dahil olmak üzere en uygun fiyatları sunan market zincirinin BİM olduğunu söylemek mümkündür. Özellikle Efsane markasına ait 5 kilogramlık unlar oldukça büyük bir talep görmektedir. BİM’de satışı yapılan her türlü ürün denetimden geçirilmektedir ve gönül rahatlığı ile buradan uygun fiyatlar ile alışveriş yapabilirsiniz.

Bim Un Fiyatları - Güncel Fiyat 2023
Bim Un Fiyatları – Güncel Fiyat 2023

Guncelbasvuru.com içeriklerini herhangi bir mecrada izinsiz kullanmak telif ihlalidir. Aktif link vererek sitemizi kaynak olarak gösterip içeriklerimizden alıntı yapabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir