1. Anasayfa
 2. Bayilik Başvuruları

CarrefourSA Bayilik Başvurusu – Franchise Ücreti ve Şartları 2023

CarrefourSA Bayilik Başvurusu – Franchise Ücreti ve Şartları 2023
CarrefourSA Bayilik Başvurusu - Franchise Ücreti ve Şartları
0

CarrefourSA Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır? Günümüzde bayilik satın alınarak açılan pek çok iş yeri bulunmaktadır. Bu iş yerleri, dünya çapında ünlü olan markalar olmakla birlikte ülkemizde de en çok tercih edilen isimler olabilmektedir. Söz konusu market konseptine sahip olan bir bayilik açmak olduğunda akıllara gelen ilk seçenek CarrefourSA şeklindedir. CarrefourSA bayilik başvurusu, bu düşünceyi hayata geçirmek isteyen bireyler tarafından sıklıkla aratılan başlıklar arasında yer almaktadır.

CarrefourSA Bayilik Başvurusu – Franchise Ücreti ve Şartları

Tercih edilen ve aynı zamanda sevilen bir marka olması sayesinde günümüzde pek çok yerde açılan CarrefourSA, bayilik satın almak isteyen kişilere pek çok fırsat ve avantaj da sunmaktadır. Örneğin halihazırda marketiniz varsa bu konsepti bahsi geçen firmaya dönüştürmeniz de mümkün olabilmektedir. Böylece elden çıkarmanız gereken sermaye çok daha düşük olacaktır.

Aynı zamanda metrekare üzerinden hesaplama yapılması, sermayeyi buna göre ayarlamanıza da yardımcı olmaktadır. Örneğin düşük bütçeye sahipseniz daha küçük bir market açabilir ve CarrefourSA Mini adı altında işletmeye başlayabilirsiniz. Konu hakkında diğer detaylar için aşağıda yer alan başlıklara göz atmanız yeterli olacaktır.

CarrefourSA Bayilik Başvurusu - Franchise Ücreti ve Şartları
CarrefourSA Bayilik Başvurusu – Franchise Ücreti ve Şartları

CarrefourSA Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yukarıda bahsi geçen firmaya ait bayilik satın almak isteyen kişiler bu süreç ile alakalı olarak CarrefourSA bayilik başvurusu nasıl yapılır sorusunu pek çok kaynak üzerinden detaylı bir şekilde araştırmaktadır. Sermaye ve market konumu sağlandığı takdirde başvuru süreci oldukça basit olabilmektedir. Bu konuda bilmeniz gereken bazı detayları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • İlk olarak mevcut marketinizin CarrefourSA şubesi olması mümkündür ve ilgili firma buna izin vermektedir.
 • Marketinizin büyüklüğüne bağlı olarak dönüşüm için yaklaşık 100 – 500 bin TL arasında sermayeye sahip olmanız gerekmektedir.
 • Yeni bir şube açmak istediğinizde 100 metrekare bir alan için sahip olmanız gereken sermaye 300 bin TL civarındadır.
 • Bayilik için ilgili firmanın yayınladığı başvuru formunu doldurmanız ve firma tarafından istenen şartlara sahip olmanız yeterli olacaktır.

Sıralanan bu adımlara dikkat ettiğinizde CarrefourSA bayilik satın alma işlemini de kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

CarrefourSA Bayilik Şartları

Günümüzde imkanı olan pek çok kişi, bayilik açarak iş kurma düşüncesine sahiptir. Bu bayilik seçenekleri arasında yer alan CarrefourSA, kazandıran bir seçenek olması sayesinde tercih edilen bayilikler arasında yer almaktadır. Bir önceki başlıkta açıklanan adımları gerçekleştirebilmek için CarrefourSA bayilik şartları da sıklıkla araştırılan bir konu haline gelmiştir.

Diğer pek çok firmada olduğu gibi bahsi geçen bu market de bayilik satın almak isteyen bireylerden belli başlı şartlara sahip olmasını talep etmektedir. Bahsi geçen bu şartlar aşağıda detaylı bir şekilde açıklanmıştır.

 • Tercihe bağlı olarak markete sahip olmak
 • Bayiliği satın almak ve marketi açmak için dükkan sahibi olmak
 • Sicil kaydının temiz olması
 • Motivasyonun yüksek olması ve enerjik yapıya sahip olunması
 • Mini CarrefourSA açmak için en az 120 metrekarelik bir alana sahip olunması
 • Süper CarrefourSA açmak için en az 300 metrekarelik bir alana sahip olunması
 • Firma tarafından talep edilen sermayeye sahip olunması

Sıralanan bu şartların sağlanmasına bağlı olarak diğer süreçleri de takip edebilir ve sizler de CarrefourSA bayiliğini satın alabilirsiniz. Böylece bahsi geçen firmanın kazançlı yapısından faydalanarak yüksek gelire sahip olmanız da mümkün olacaktır.

CarrefourSA Bayilik Başvurusu - Franchise Ücreti ve Şartları
CarrefourSA Bayilik Başvurusu – Franchise Ücreti ve Şartları

CarrefourSA Bayiliği Kazandırır Mı?

Söz konusu bayilik satın almak olduğunda insanlar kar elde edebilecekleri firmaları tercih etmektedir. Bu noktada CarrefourSA bayiliği kazandırır mı sorusu, bahsi geçen firmaya ait bayilik satın almak isteyen bireyler tarafından sıklıkla araştırılan içerikler arasında yer almaktadır.

Öncelikle pek çok firmada olduğu gibi bu firmanın da değişken getirilere sahip olduğunu bilmeniz gerekmektedir. Marketin yer aldığı konum ve hatta şehir bile aylık ve yıllık kazançlarınızı doğrudan etkilemektedir. Ancak genele bakılacak olursa ortalama bazda bazı sayıları vermek mümkündür.

Örneğin Mini CarrefourSA açtığınızda yıllık ortalama geliriniz 3,5 milyon TL şeklinde olacaktır. Bu da aylık kazancınızın yaklaşık 300 bin TL olmasını sağlayacaktır. Bu sayıları hesaplamak için ortalama sepet tutarı ve günlük müşteri sayısını bilmeniz yeterlidir. Kısacası iyi bir konumda açtığınız bayilik sayesinde aylık ve yıllık kazancınız bir hayli fazla olacak bu da ilgili firmadan kar elde etmenizi sağlayacaktır.

CarrefourSA Bayilik Başvurusu - Franchise Ücreti ve Şartları
CarrefourSA Bayilik Başvurusu – Franchise Ücreti ve Şartları

Guncelbasvuru.com içeriklerini herhangi bir mecrada izinsiz kullanmak telif ihlalidir. Aktif link vererek sitemizi kaynak olarak gösterip içeriklerimizden alıntı yapabilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir