1. Anasayfa
  2. Bayilik Başvuruları

Civil Bayilik Ücreti Nedir? Başvurusu ve Şartları 2023

Civil Bayilik Ücreti Nedir? Başvurusu ve Şartları 2023
Civil Bayilik Ücreti Nedir? Başvurusu ve Şartları 2023
0

Civil Bayilik Ücreti Nedir? Civil, 1996 yılından bu yana çocuk giyim mağazası olarak hizmet vermektedir. İstanbul’da açılan ilk mağaza ile firma, çocuk tekstil sektöründe kısa sürede adını duyurmayı başarmış, kaliteli bir firmadır. 0-14 yaş arası çocuklar için farklı tarzlara uygun kıyafet satışı gerçekleştiren bu mağazanın bünyesinde birbirinden farklı markalara ait ürünler yer almaktadır.

Civil Bayilik Ücreti Nedir? Başvurusu ve Şartları

Yaklaşık 150 marka ile birlikte çalışan bu firma, 42.000’den fazla ürün ile müşterilerine hizmet vermektedir. Mağaza içerisinde yer alan tüm ürünler kaliteli kontrol standartlarına uygun olarak üretilmiştir ve firma sadece kaliteli markalar ile birlikte çalışmaktadır.

Kıyafet satışının yanında çocuklar için gerekli olan çeşitli araçlar ve çocuk taşıma ürünleri arasında yer alan pek çok ürünün de satışını yapan Civil, sürekli olarak büyümeyi ve gelişmeyi hedef almaktadır. Bu amaç ile yurt içinde ve yurt dışında pek çok şubesi bulunan bu firma ile çalışarak bayilik açmak istiyorsanız başvuru yaparak sizler de satış yapma imkanı bulabilirsiniz. Türkiye’de zor bayilik veren firmalar arasında yer alan bu firmanın bazı şartları bulunmaktadır ve bu şartları sağlamayı başaran, sermaye ücretini karşılayabilen bireylere Civil bayilik açma hakkı verilmektedir.

Civil Bayilik Ücreti Nedir? Başvurusu ve Şartları 2023
Civil Bayilik Ücreti Nedir? Başvurusu ve Şartları 2023

Civil Bayilik Şartları

Herhangi bir firmanın şubesini açmak ve bayilik almak istiyorsanız bu firmalar tarafından aranan kriterlere uymanız gerekmektedir. Civil, ülke genelinde tanınan saygın firmalardan biridir ve bayilik almak için birtakım koşulları sağlamanız gerekir. Civil bayilik şartları şu şekilde özetlenebilir:

  • Bayilik açmak için elinizde belirli bir sermayenin olması gerekmektedir. Bayilik açmak, pahalı bir iştir ve bu ücreti karşılayamayacak kişilere bayilik açma hakkı tanınmamaktadır.
  • Bayilik alan kişinin kişilik özellikleri de oldukça önemlidir. Çünkü saygın bir firma olan Civil’i temsil edecek kişinin şubesinde müşteri memnuniyetine önem vermesi ve işini büyük bir titizlikle yapması beklenir.
  • Kişinin teminat göstermesi aranan bir diğer kriterdir.
  • Bayilik alan kişi, mağazasında sadece Civil firmasının satışına izin verdiği ürünleri satma hakkına sahiptir. Başka bir markaya ait herhangi bir ürün satılması durumunda bayilik kişinin elinden alınır ve hukuki işlem başlatılır.
Civil Bayilik Ücreti Nedir? Başvurusu ve Şartları 2023
Civil Bayilik Ücreti Nedir? Başvurusu ve Şartları 2023

Civil Bayilik Başvurusu

Civil firması, sık sık bayilik veren bir firma değildir ve firmanın internet sitesi üzerinden bayilik başvurusu yapmak mümkün değildir. Eğer Civil bayilik başvurusu yapmak istiyorsanız firmanın iletişim kanalları üzerinden doğrudan iletişime geçerek nasıl bayilik alabileceğinize dair detaylı bilgi alabilirsiniz.

Civil Bayilik Ücreti

Civil firmasından bayilik alma ücretine dair kesin bir bilgi bulunmamaktadır. Bunun sebebi firmanın bayilik vermeye yanaşmıyor olmasıdır. Fakat yaklaşık olarak 300-500 bin liralık bir sermaye gerektiren bu iş için sadece Civil bayilik ücreti miktarını karşılamak yeterli olmamaktadır. Açacağınız şubenin cadde üzerinde işlek bir yerde bulunması, elektrik, su gibi faturalar için de belirli miktarda güvencenizin olması gerekmektedir. Açılan bayiliğin devamlılığı, firma için önemlidir.

Kimi bireyler açacakları mağazayı işlek bir cadde üzerinde olması yerine daha az kalabalık yerlerden seçmek istemektedir. Böylece daha az masraf çıkacağını düşünen bu bireysel, bu tarz yerlere gelecek olan müşteri sayısının da azalacağını hesap etmemektedir. İşlek olmayan yerlerde açılan mağazalar, yeterli satış yapamamaktadır ve bu da firmanın bayilik verme koşullarını sağlamadığı için bayiliğinizin kapanmasına yol açacaktır.

Civil Bayilik Ücreti Nedir? Başvurusu ve Şartları 2023
Civil Bayilik Ücreti Nedir? Başvurusu ve Şartları 2023

Civil bayilik başvuruları hakkında daha detaylı bilgi almak ve bayilik başvurusu yapmak için Civil internet sitesi üzerinde yer alan herhangi bir iletişim kanalından yetkili birimler ile irtibata geçerek bu düşüncenizi iletebilir ve koşulları sağlamanız halinde bayilik alabilirsiniz.

 

Guncelbasvuru.com içeriklerini herhangi bir mecrada izinsiz kullanmak telif ihlalidir. Aktif link vererek sitemizi kaynak olarak gösterip içeriklerimizden alıntı yapabilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir