1. Anasayfa
  2. Bayilik Başvuruları

E-Bebek Bayilik Başvurusu – Franchise Ücreti ve Şartları 2023

E-Bebek Bayilik Başvurusu – Franchise Ücreti ve Şartları 2023
E-Bebek Bayilik Başvurusu - Franchise Ücreti ve Şartları 2023
0

E-Bebek Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır? E-bebek bayilik başvurusu yapmak oldukça basittir. Birçok kişi bayilik açarak kazanç sağlamaktadır. 2001 yılında yeni baba olmuş Halil Erdoğmuş tarafından kurulan www.bebek.com isimli internet sitesinde, anne ve baba adayları için bebek bakımına dair her türlü faydalı bilgiye ulaşmak mümkündü. Bu site o dönem oldukça büyük bir ilgi ile karşılandı ve anne babalar bebeklerini büyütürken bu sitedeki bilgilerden faydalandı.

E-Bebek Bayilik Başvurusu – Franchise Ücreti ve Şartları

Beklenilenden daha hızlı büyüyen bu site, sonraki zamanlarda bebeklerle ilgili ürünler satmaya başladı. E-Bebek adını taşıyan bu site üzerinden bebek bakımına dair her türlü ürünü satın almak mümkündü. Herhangi bir fiziki mağazası bulunmayan bu site, satışların artması ile birlikte ilk fiziki mağazasını açmakta da gecikmedi ve hem bebek ürünleri hem de annelerin ihtiyaçlarına uygun ürünlerin satışının yapıldığı büyük bir marka haline geldi.

E-Bebek Bayilik Başvurusu - Franchise Ücreti ve Şartları 2023
E-Bebek Bayilik Başvurusu – Franchise Ücreti ve Şartları 2023

 

0-4 yaş arası bebeklere, bu bebekler için kullanılan kıyafetlere ve bakım ürünlerine dair her türlü şeye ulaşmanın mümkün olduğu bu mağazada satışı yapılan ürünlerin her biri oldukça kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiştir ve hem bebek sağlığı hem de annelerinin sağlığı gözetilerek tasarlanmıştır.

Bu firmanın ülkenin dört bir yanında çeşitli mağazaları yer almaktadır. Sürekli kendini büyüten ve geliştiren bu firmanın bayiliğini alarak satış yapmaya başlamak isteyen kişilerin E-Bebek bayilik başvurusu şartlarını sağlamaları gerekmektedir. Büyük bir isme sahip bu firma, bu işi layığıyla yerine getirecek kişilere bayilik vermektedir.

E-Bebek Bayilik Şartları

Her bayilik işinde olduğu gibi E-bebek firması için de bazı şartlar bulunmaktadır. E-Bebek bayilik şartları şu şekildedir:

  • Hemen her bayilik alma işinde olduğu gibi E-Bebek firmasının bayiliğini almak için de güçlü bir sermayenizin olması gerekmektedir. Bayiliği aldıktan sonra da ödemeler konusunda herhangi bir maddi sıkıntı yaşamayacağının garantisini vermeyecek olan kişilere bayilik hakkı verilmemektedir.
  • Bayilik açan kişinin açtığı mağazayı iyi bir şekilde yönetmesi gerekmektedir. Müşteri memnuniyetine önem verilmesi, müşterilere ve çalışanlara saygılı olunması gibi temel özellikleri bulunan kişiler bayilik almak için başvuruda bulunabilirler.
  • Hukuki açıdan ticari bir engeli bulunan kişiler bayilik açamaz.
  • Bayilik almak için gerekli olan en önemli kriterlerden biri iş tecrübesidir. Kişinin ticari açıdan tecrübeli olması ve bu işi aldıktan sonra uzun süre boyunca sürdürebilecek bilgi birikime sahip olması oldukça önemlidir.
  • Bayilik alan kişi, açacağı mağazada sadece firmanın izin verdiği ürünleri satmalıdır. Resmi ve orijinal ürünler dışında herhangi bir ürünün satışının yapıldığı tespit edilirse bu kişiye karşı hukuki işlem başlatılır.
  • İletişim becerilerinin yüksek olması aranan diğer şartlardan biridir. Kişi hem personeller ile hem de müşteriler ile sağlıklı bir iletişim kurmayı bilmelidir.
  • Açılacak olan şube, müşterilerin ulaşabileceği, kalabalık ve merkezi bir konumda bulunmalıdır. Aksi halde firmanın hedeflediği satış rakamlarına ulaşılamaz ve bu durumda bayilik alma hakkı kişinin elinden alınır.
E-Bebek Bayilik Başvurusu - Franchise Ücreti ve Şartları 2023
E-Bebek Bayilik Başvurusu – Franchise Ücreti ve Şartları 2023

E-Bebek Franchise Ücreti

E-Bebek bayilik almak isteyen bireylerin yeterli miktarda paraya sahip olması ve mağaza açması durumunda mağazanın masraflarını karşılayacak ekonomik güçte olması beklenmektedir.

E-Bebek Franchise bedeli kesin olmamakla birlikte 100-400 bin lira arasında değişiklik göstermektedir. Bu değişikliğin nedeni, mağazanın açılacağı yerin konumu, mağazanın büyüklüğü ve içerisine doldurulabilecek ürün kapasitesi ve resmi kurumlar tarafından talep edilebilecek hizmet masrafları ve KDV gibi ek ödemelerdir. Bu miktar yaklaşık bir tutar olup mağazanın devamlılığı için kişinin elinde bir güvencesinin olması da gerekmektedir. Aksi halde açılan şube kısa süre içerisinde kapatılmak zorunda kalınacaktır.

E-Bebek Bayilik Başvurusu - Franchise Ücreti ve Şartları 2023
E-Bebek Bayilik Başvurusu – Franchise Ücreti ve Şartları 2023

Guncelbasvuru.com içeriklerini herhangi bir mecrada izinsiz kullanmak telif ihlalidir. Aktif link vererek sitemizi kaynak olarak gösterip içeriklerimizden alıntı yapabilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir