1. Anasayfa
  2. İş Başvuruları

3 Eski Hükümlü İşçi Alınacak Karadeniz Teknik Üniversitesi

3 Eski Hükümlü İşçi Alınacak Karadeniz Teknik Üniversitesi
3 Eski Hükümlü İşçi Alınacak Karadeniz Teknik Üniversitesi
0

Karadeniz teknik üniversitesi 3 eski hükümlü işçi alınacağını duyurdu. Nasıl başvurulur işte detaylar;

Karadeniz Teknik Üniversitesi Nerede?

Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ); Trabzon ili merkezine bağlı, Trabzon Milletvekili Mustafa Reşit Tarakçıoğlu ve 28 arkadaşının girişimi sonucu 1955 yılında kurulan bir devlet üniversitesidir. 20 Mayıs 1955 tarihinde açılışı Adnan Menderes tarafından yapılan Karadeniz Teknik Üniversitesi, Türkiye Cumhuriyeti’nin en eski dördündü üniversitesidir. Aynı zamanda İstanbul ve Ankara dışında kurulan ilk üniversitedir. Kuruluşundan 8 yıl sonra Temel Bilimler, İnşaat-Mimarlık, Makine-Elektrik ve Orman Fakülteleri kurulmuştur. 10 yıl sonra ise Karadeniz Teknik Üniversitesi’nde; Yer Bilimleri ve Tıp Fakülteleri açılarak KTÜ büyümeye devam etmiştir. Eğitim-öğretim hayatına 12 fakülte, 1 yüksekokul, 8 meslek yüksekokulu ve 6 enstitü ile devam eden Karadeniz Teknik Üniversitesi’nde, 2.015 akademik personel eğitim vermektedir. Yaklaşık olarak 217 bin mezunu bulunan Karadeniz Teknik Üniversitesi’nde, şuan ortalama olarak 40 bin öğrenci eğitim görmektedir. Şehir merkezine 7 km uzaklıkta olan ve Trabzon Havalimanı’na 4 km mesafede bulunan Karadeniz Teknik Üniversitesi’ne özel araçlar ve çeşitli toplu taşıma araçları ile kolaylıkla ulaşım sağlanabilmektedir.

3 Eski Hükümlü İşçi Alınacak Karadeniz Teknik Üniversitesi
3 Eski Hükümlü İşçi Alınacak Karadeniz Teknik Üniversitesi

Karadeniz Teknik Üniversitesi Eski Hükümlü Sürekli İşçi Alımı İlanın Detayları

Başvuru tarihleri : 07.08.2023-11.08.2023 tarihleri arasında İŞKUR üzerinden gerçekleşecektir. Noter huzurunda kura çekilişi 25.08.2023 tarihinde saat 10:00′ da gerçekleştirilecektir. Kura tarihi ve saatinde herhangi bir değişiklik olması halinde www.ktu.edu.tr internet adresinden duyuru yapılacaktır. Noter çekilişini izlemek isteyen adayların belirtilen tarihte KDÜ TV Stüdyosunda(Elektrik Elektronik Mühendisliği Binası) bulunmaları gerekmektedir.

Nitelikler;

  • En az ilköğretim kurumlarından mezun olmak
  • Vardiyalı çalışmasına engel bir durumu bulunmamak
  • Görevi devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak, bedensel özürlü olmamak, şaşılık, körlük, topallık, işitme kaybı, çehrede sabit eser, uzuv noksanlığı, kekemelik ve benzeri engeller bulunmamak
  • Son ilan tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak
  • Trabzon ili Merkez/Ortahisar ilçesinde ikamet ediyor olmak.

Guncelbasvuru.com içeriklerini herhangi bir mecrada izinsiz kullanmak telif ihlalidir. Aktif link vererek sitemizi kaynak olarak gösterip içeriklerimizden alıntı yapabilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir