1. Anasayfa
  2. Haberler

Kamuya Memur Alımında Hız Var! Yüksek Maaşlı Memur İlanları

Kamuya Memur Alımında Hız Var! Yüksek Maaşlı Memur İlanları
0

Nisan ayının gelmesiyle birlikte birçok kamu kurum ve kuruluşu personel açığını kapatmak adına bir biri ardına ilan yayınlıyorlar. O kurumlar 310 adet memur alacak ve bununla birlikte çok yüksek maaş aralığında çalışma fırsatı sunacak. Kamu kurum ve kuruluşları bünyesinde bulunan personel ve işçi açıklarını karşılamak amacıyla yeni ilanlar yayımlamış bulunuyorlar. Son yayımlanan ilana göre ilköğretim lise lisans ve lisans mezunları arasından kamu personeli ve işçi kategorisinde birçok personel alınacağı duyuruldu.

Memur ve Personel Alımı İçin İlan Yayınlandı

Kamu kurum ve kuruluşların bünyesinde çalıştırılmak üzere toplamda 310 adet personel alımı yapılması için harekete geçildi. Bünyesinde bulunan personel ve işçi ihtiyaçlarını karşılamak adına yeni ilanlar yayınlandı ve bu ilanlara göre ilköğretim mezunu lise mezunu üniversite mezunu ve ön lisans mezunu adaylar arasından bir eleme yapılacağı ifade edildi.

İlanlar farklı siteler üzerinde bulunan İŞKUR ya da resmi gazete aracılığı ile yayınlanmış durumda. Bu ilanlar neticesinde birçok farklı mezuniyeti olan vatandaşlar bile iş sahibi olabilme fırsatını elde edecek. Birçok kamu kurum ve kuruluşu personel alımı için hızlı bir şekilde alım yapmaya başladı.

Birçok Kamu Kurum ve Kuruluşu İlanını Ardı Arkasına Yayımladılar

İlan veren kurumlar arasında Sakarya üniversitesi jandarma sağlık bakanlığı TÜBİTAK İzmir Katip Çelebi üniversitesi Balıkesir üniversitesi İnebolu belediye başkanlığı emniyet genel müdürlüğü Çilimli belediye başkanı Çamoluk ilçe belediye başkanlığı bulunuyor.

Bu kurumlar birleştirme toplamda 310 adet personel alım ilanı yayınladı. Yukarıda belirtilen kamu kurum ve kuruluşlarına bağlı olarak çalışmak için resmi internet siteleri üzerinden insan kaynakları bölümünde başvuru formu aracılığı ile başvuru yapabilirler.

Guncelbasvuru.com içeriklerini herhangi bir mecrada izinsiz kullanmak telif ihlalidir. Aktif link vererek sitemizi kaynak olarak gösterip içeriklerimizden alıntı yapabilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir