1. Anasayfa
  2. İş Başvuruları

TGS İş Başvurusu Nasıl Yapılır? Başvuru Formu ve Şartları 2023

TGS İş Başvurusu Nasıl Yapılır? Başvuru Formu ve Şartları 2023
TGS İş Başvurusu Nasıl Yapılır? Başvuru Formu ve Şartları 2023
0

TGS iş başvurusu nasıl yapılır? sorusu son zamanlarda cevabı merak edilen soruların başında geliyor. Ülkemizde yaşayan kişiler ulaşım için farklı araçları kullanmaktadır. Kimileri uçakla kimileri ise tren ya da araç ile bir yerden bir yere gitmektedir. Bunlar arasından en hızlı olanı ise tabi ki de uçak olmaktadır. Uçak ile istediğiniz şehre ve ülkeye gitmek oldukça kısa sürmektedir.

TGS İş Başvurusu Nasıl Yapılır? Başvuru Formu ve Şartları

Tabi uçağın hareket süresi kısa olsa da havalimanı gitme ve orada bekleme sürelerini de her zaman düşünmek gerekmektedir. Bunun yanı sıra uçağa binmeden önce bavulları verme ya da kargolama yapma durumlarını da her zaman akla getirmek gerekir. Bunları akla getirirken de bu durumların havalimanındaki hizmetler dahilinde olduğunu düşünmek de en doğrusu olacaktır.

Bir uçak bileti aldığınızda yolculuk yapacağınız kurum oldukça önemli olacaktır. Çünkü sizler havalimanına girdiğiniz andan uçağa bineceğiniz ana kadar o kurumun yardımlarını alacaksınız. Bundan dolayı da havalimanında bulunduğunuz süre içerisinde sizleri mağdur etmeyecek bir kurum ile çalışmalısınız.

Havalimanında mağdur olmamak ve uçakla yolculuktan pişman olmamanız için de THY her zaman sizlerledir. THY, yer hizmetleri dahilinde TGS ile birlikte sizlerle birlikte olarak havalimanı içinde iken sorun yaşamanıza engel olmaktadır. TGS hizmetleri sayesinde uçak yolculuğunuza kadar güvenli bir şekilde olmanız sağlanmaktadır. Tabi bunun sağlanması için de pek çok çalışan sizlere yardımcı olmaktadır.

Havalimanında insanlara yardımcı olan kişiler için de TGS başvurusu yapmak gerekir. Tabi bunu yapabilmek için de öncelikle bazı şartları sağlamanız ve başvurunuzu da ona göre yapmanız gerekecektir. Peki, TGS iş başvuru şartları nelerdir ve nasıl başvuru yapılmaktadır?

TGS İş Başvurusu Şartları Nelerdir?

TGS iş başvurusunda bulunmak istediğinizde bazı şartları sağlamanız gerekmektedir. Bu şartlar ise aşağıdaki gibi olmaktadır.

·         T.C. vatandaşı olup 01.01.1988 ve sonrası doğumlu olmalısınız.

·         Başvuru yapabilmek için en az ön lisans mezunu olmalısınız. (Havacılık Bölümünden mezun olmak sizin için büyük bir avantaj olacaktır.)

·         Adli sicil kaydınızın bulunmaması ve yeterli derecede İngilizce bilmeniz gerekmektedir.

·         Başvuru yapabilmek için Genel Yetenek ve Kişilik Envanteri testlerinden başarılı bir sonuç almanız gerekmektedir.

·         Planlama ve organizasyon becerisi sergilemeniz, ekip çalışmasında çalışabilmeniz, yüksek sorumluluk sahibi olabilmeniz, etkili iletişim yeteneği sergilemeniz, problemlere çözüm üretebilmeniz, olumlu tutum ve yüksek motivasyon sahibi olmanız gerekmektedir.

·         Tüm bunların yanı sıra başvuru yapabilmek için 3 vardiya düzeninde çalışma şartını da kabul etmeniz gerekmektedir.

TGS İş Başvurusu Nasıl Yapılır? Başvuru Formu ve Şartları 2023
TGS İş Başvurusu Nasıl Yapılır? Başvuru Formu ve Şartları 2023

TGS İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

TGS iş başvurusu şartları hakkında bilgi sahibi olduktan sonra iş başvurunuzu nasıl yapacağınızı merak edebilirsiniz. İş başvurunuzu yapmak için TGS resmi sayfasını sürekli olarak takip etmeli ve sayfadaki başvurulara bakarak başvuru tarihlerini kaçırmamalısınız. İş başvuruları için ilanları takip ettikten sonra sizlerden istenen belgeleri tamamlayarak başvurunuzu yapabilir ve başvuru sonucunuzu bekleyerek işe alınıp alınmadığınızı öğrenebilirsiniz.

TGS iş başvurusu için başvuru yaparken her zaman bilgilerinizin doğru olduğuna dikkat etmelisiniz. Bilgileriniz doğru olmazsa başvurunuz dikkate alınmayacağı için şansınızı kaçırmamak adına belgelerinizi eksiksiz ve doğru doldurmalısınız. Bu sayede de işe alınma ihtimalinizi yok etmemeyi başarmış olursunuz.

TGS ile Hayalinizdeki Mesleğe Kavuşun

Havalimanında olmayı seviyorsanız ve orada kendinizi mutlu hissediyorsanız sadece hostes ya da pilot olmanıza gerek yok. Aynı zamanda havayolu şirketlerinin yer hizmetleri birimlerinde de çalışarak havalimanına gelen insanlara yardımcı olabilirsiniz.

Havalimanına gelen insanlara yardımcı olmanızla birlikte de hem havalimanında çalışma isteğinizi gerçekleştirmiş hem de insanlara yardım ederek mutlu olmuş olursunuz. Sizler de havalimanındaki insanlara yardımcı olacak bir meslek sahibi olmak isterseniz TGS’ye başvuru yapabilirsiniz. TGS sayesinde THY’nın yer hizmetlerini gerçekleştirerek insanların uçağa güvenle binmesini sağlarsınız.

İnsanlara havalimanında yardımcı olmak için TGS’ye başvuru yapmak isterseniz internet sayfası üzerinden başvuruyu nasıl yapacağınızı öğrenip başvuru formunu da doldurup firmaya ileterek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Tabi tüm bunları yapmak için de TGS iş ilanlarını her zaman takip etmeli ve başvurularınızı zamanında yapmalısınız. Başvurular için başvuru yapacağınız tarihi kaçırırsanız da üzülmenize hiç gerek yoktur. Çünkü TGS her zaman daha iyi hizmet sunmak için yeni iş ilanları vermekten asla kaçınmayacaktır. Bu hizmeti sayesinde de sizlere iş imkanlarını sunmaya sürekli hazır olarak havalimanındaki müşterileriyle birlikte çalışanlarını da memnun etmeye çalışacaktır.

TGS İş Başvurusu Nasıl Yapılır? Başvuru Formu ve Şartları 2023
TGS İş Başvurusu Nasıl Yapılır? Başvuru Formu ve Şartları 2023

Guncelbasvuru.com içeriklerini herhangi bir mecrada izinsiz kullanmak telif ihlalidir. Aktif link vererek sitemizi kaynak olarak gösterip içeriklerimizden alıntı yapabilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir