1. Anasayfa
  2. Haberler

Filo D’olio Menü Fiyatları Nedir? 2023

Filo D’olio Menü Fiyatları Nedir? 2023
Filo D’olio Menü Fiyatları Nedir? Fiyat Listesi
0

Filo D’olio Menü Fiyatları Nedir? Filo D’olio menü fiyatları nedir 2023 sorusu İtalyan lezzetlerini sevenleri aynı çatı altında buluşturmayı amaç edilen ünlü İtalyan şef Danilo Zanna tarafından her geçen gün yeni imza tabaklarıyla yeniden veriliyor.

Filo D’olio Menü Fiyatları Nedir? 2023

Türk mutfağına olan hâkimiyetiyle de bilinmekte olup geleneksel lezzetleri farklı şekillerde sunmakta, yaratıcı tabaklarla hem göze hem de damağa hitap etmektedir. Restoranın fiyatları üst sosyo-kültürel kesime hitap etmekte olup dünya standartlarında bir hizmet sunmaktadır. Örnek menü fiyatları:

  • Margherita Pizza fiyatı 170 lira
  • Margherita Verace Con Bufala Pizza fiyatı 195 lira
  • Quattro Formaggi Pizza fiyatı 210 lira
  • Pizza Con Pepperoni fiyatı 225 lira
  • Pizza Bianca Con Funghi Pizza fiyatı 220 lira
  • Pizza Con Bresaola fiyatı 275 lira
  • Pizza Con Burrata fiyatı 230 liradır.
Filo D’olio Menü Fiyatları Nedir? Fiyat Listesi
Filo D’olio Menü Fiyatları Nedir? Fiyat Listesi

Filo D’olio Sahibi Kim?

Filo D’olio sahibi ünlü İtalyan şef Danilo Zanna’dır. Masterchef Türkiye yarışma programından adını bildiğimiz sempatik ve tatlı İtalyan şef hem programda yarışmacılara eğitim vermekle kalmıyor diğer yandan kendi restoranında çalışmalar yapmaktadır. Son 7-8 sendedir İstanbul’da yaşıyor olup İtalya’ya da çok sık gidip gelmektedir.

Eski eşinin Türk olması sebebiyle ve eski eşinin Çin’e yerleşmek istememesiyle Türkiye’ye yerleşmişlerdir ve bir erkek çocuğu vardır. Bozuk Türkçesi ile samimi tavırlarıyla hepimizin sevdiği bir ekran yüzü olmuştur. Sadece İtalyan mutfağı ve Türk mutfağı değil dünya mutfağı hakkındaki geniş bilgisi ile de tanınmaktadır. Türkiye’de İtalya’da olduğundan daha ünlü olup reklam filmlerinde de çokça kendisine rastlamaktayız.

Filo D’olio Menü Fiyatları Nedir? Fiyat Listesi
Filo D’olio Menü Fiyatları Nedir? Fiyat Listesi

Filo D’olio’da Ne Yenir?

Filo D’olio’da ne yenir sorusu birçok İtalyan mutfağı seven kişiyi ilgilendirmektedir. Sürekli güncellenen liste ve günden güne artan imzalı şef tabakları menülerine ulaşmanız mümkündür. Geleneksel olanı modernize eden, yorumlanmış, sanat eseri görünümündeki şef tabakları uzman ve genç personel tarafından hazırlanıyor olup size daha iyi hizmet sunabilmek adına her gün yenilenmekte, eğitimler alınmaktadır.

Örneğin, Katsu Sanso yemeği Danilo şefe özgü bir şef tabağıdır. Özgün hali domuz eti ile yapılıyor olup bizim kültürümüze dana eti ve kuzu eti ile yorumlanmıştır. Tavuk ve karidesle yapılması da mümkündür. Japon ekmeği Shokupan da kullanılan ve sığır etinin panelerek kızartılması ile yapılan özel bir tariftir.

Danilo’nun Restoranı Nerede?

Danilo’nun restoranı nerede diye merak eden kişiler için iki şubesinin olduğunu söylemeliyiz: İstanbul ve İzmir’de. İstanbul’daki restoranı Avrupa yakasında olup Ayazağa’da, Sarıyer’de bulunan Vadistanbul’dadır. İzmir’deki ise İstinye Park’ta Balçova’dadır.  Siz de dünyaca ünlü bir restorantta şık görsellerle süslenmiş, leziz ve tadı damağınızda kalacak olan bir yemek ve unutulmaz bir zaman dilimi istiyorsanız hemen rezervasyon yaptırmalı ve kendinize uygun bir menü seçmelisiniz.

Filo D’olio Menü Fiyatları Nedir? Fiyat Listesi
Filo D’olio Menü Fiyatları Nedir? Fiyat Listesi

Kendinizi birkaç saatliğine sanki İtalya’ya gitmiş hissetmeniz mümkün. Kendi zevkinize göre veya sunulan tercihlerden yeni bir yemek tadabilir ve sevdiklerinizle güzel bir vakit geçirebilirsiniz. Menüyü bütçenize göre seçebilir öncesinde bilgi alabilirsiniz. Danilo şef varsa bize her yol Roma değil onun doğum yeri Prato’dur.

Guncelbasvuru.com içeriklerini herhangi bir mecrada izinsiz kullanmak telif ihlalidir. Aktif link vererek sitemizi kaynak olarak gösterip içeriklerimizden alıntı yapabilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir